Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyakran érzitek ti is azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran érzitek ti is azt, hogy az aktuális partneretek nem "igazi pasi"? Az arcvonásai, viselkedése, hangja nem elég férfias/fiús?

Figyelt kérdés

Csak olyan srácok tapasztalataira vagyok kíváncsi, akik kifejezetten férfias férfit keresnek (csúnyán szólva heterós férfit).

Lehet hogy "szakmai ártalom", de valamiért mindig megtalálok valami meleg beütést a srácokban, akikkel talizok/randizok/szexelek.

Persze magamon is észreveszek néha ezt azt, ami zavar is.


2019. febr. 21. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Én csak akkor megyek bárkivel is randira, ha megbizonyosodtam róla, hogy sörivás után böfög és fingik is egyszerre és utána megvakarja a zacsiját. Ezért soha nem fordult elő, hogy ne lett volna heterós, férfias, igazi férfi a parnterem. A többivel szóba sem állok.
2019. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*partnerem, hopsz
2019. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, h nagyon rágörcsölsz a témára, és felnagyítod a pasijaid neked nem tetsző tulajdonságait? Vagy lehetséges, h a legtöbb hetero pasi sem lenne elég férfias a számodra??? 😀
2019. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ZoltanAnglia ***** válasza:
100%
Hmmm .. az nehez nem buznyaknak kinezo meleggel talalkozni.
2019. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!