Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Meleg buliban valahogy meg lehet különböztetni hogy ki aktív, és ki passzív? Vagy ez csak beszélgetés után derül ki?




válasza:Persze, az aktívak a titkos aktív kézfogást használják, a passzívak meg a titkos passzívat.
Ha nem ismered egyiket sem, akkor be sem fognak engedni az uni őrök.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Valakinek a külsejéből is látszik valakinek meg egyáltalán nem
Ez emeberfüggö
Kapcsolódó kérdések:
Én a passziv fél lennék, de érdekelne 1-2 dolog. Van vmi ilyen titkos oldal?
Milyen oldalak alkalmasak erre?
Van egy ismerősöm, állandóan amikor bármiről is beszél, akkor olyanokat mond, hogy "megtörtént", "fel van vágva", "be van állítva", "el van végezve", "végre van hajtva", "...van közvetítve", stb. Számomra ez annyira távolságtartó, hogy amióta ismerem, nem tudok hozzá...
Meleg srác vagyok, és tegnap lefeküdtem egy fiúval, akit már elég régóta ismerek, tehát nem vadidegen számomra. Elég régóta ismerkedtünk már, sokat beszélgettünk, csináltunk közös programokat stb., és tegnap megtörtént, szexeltem vele. Ő volt nekem az első, vagyis még...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




