Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg buliban valahogy meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg buliban valahogy meg lehet különböztetni hogy ki aktív, és ki passzív? Vagy ez csak beszélgetés után derül ki?

Figyelt kérdés
27/p

2019. márc. 15. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Persze, az aktívak a titkos aktív kézfogást használják, a passzívak meg a titkos passzívat.


Ha nem ismered egyiket sem, akkor be sem fognak engedni az uni őrök.

2019. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem beszélgetés után inkább. Engem pl mindig passzívnak néznek de aktív vagyok.
2019. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Az én elgondolásomban az aktív/passzív nem csak holmi pozíció, hanem egy teljesen más személyiségtípust és kinézetet is jelent. Az a típus, aki nekem bejön, arról azért ez süt ezerrel. És akkor most hiába jöttök azzal, hogy de hát van férfias passzív meg nőies aktív, jó, legyen, csak hát én nem a pozíciójához vonzódok, hanem magához az emberhez. Magyarán hiába mondja egy jeti, hogy ő is egy katicabogár, nálam biztos nem lesz az. Ezért nincs gondom a megkülönböztetéssel.
2019. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
jja 3-as jól beszél. azért az süt messziről :)
2019. márc. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek a külsejéből is látszik valakinek meg egyáltalán nem

Ez emeberfüggö

2019. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!