Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak ha utál akibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha utál akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Egy óriási hülyeséget csináltam ma..

De kezdjük az elején..

Én 18 vagyok meleg, ő pedig 17 és valószínűleg hetero, bár néha kicsit lányos és nagyon érzékeny..de ez még nem jelent semmit

Egy osztályba járunk és most volt valami "osztálykirándulás" (vagyis még mindig van, mivel ma érkeztünk, de csak 1 éjszakás, mert holnap indulunk is haza)

A hittel kapcsolatos ne kérdezzétek xdd Istenhívő gimibe járok

Szóval kb 8-ra érkeztünk meg a szállásra ahol nemsokkal ez után a tanár beosztotta, hogy ki kivel lesz (4 ágy volt minden szobában)

Elhihetitek mennyire örültem amikor kiderült, hogy ő lesz az egyik szobatársam

Na szóval beosztott még mellénk két fiút

Aztán mindenki ment a szobájába és kipakolt, evett ilyenek...

Szerencsémre a 2 srác átment egy másik szobába beszélgetni vagy nem tudom mit csinálni tökmindegy, és így kettesben lehettem vele

Tök jól el is voltunk beszélgettünk meg hülyéskedtünk, aztán hirtelen elszállt az agyam valami beszólásától

Mégmielőtt bármit is gondolnál, egyáltalán nem vagyok erőszakos típus, és sosem tudnám bántani, de ez elég durva volt és már ezerszer megbántam...

Viszont akkor már elegem lett, hogy folyton csak játszik velem

Emeletes ágyak voltak és én voltam a fenti részen ő meg lent és erre azt a megjegyzést tette; "Nem pont ilyen helyzetben gondoltam, hogy alattad leszek"

Nyilván csak én értettem félre

De mondjuk nem ez volt az első..

De a lényeg az hogy elkezdtem vele kiabálni (nem emiatt, hanem még volt valami beszólása is) aztán odaszorítottam falhoz és lefogtam a csuklóját és azután.. Hát igen.. megcsókoltam..elég durván..és sokáig...(ezt így leírni kib*szottul szánalmas..)

És aztán elkezdett sírni..

Visszagondolva fogalmam sincs, honnan volt hozzá egyáltalán bátorságom..

Akkor tudatosul bennem, hogy mekkora b*rom vagyok

Most itt vagyok egy haverom szobájában és nem merek viszzamenni és a szemébe nézni...

Legszivesebben felkötném magam , hogy csinálhattam ekkora b*romságot..

A lányok meg kérdezgetnek mindenkit, hogy miért sír én meg elsüllyedek szégyenemben

Mit csináljak? 100% hogy utál

És tudom, hogy nem vagyok ép elméjű..



2019. márc. 18. 23:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Igen elég összecsapott, de siettem

Megértem, hogy ezt gondolod, elhiheted mennyire szégyellem magam, sosem csináltam még ilyet

Nem tudom mi volt velem

2019. márc. 19. 00:27
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, míg kisírja magát és megnyugszik. Ha már nem lesz annyira maga alatt, menj oda hozzá, kérj bocsánatot és peóbáljátok megbeszélni, mi történt, hogy történt. Ilyet nem hagynék lógni a levegőben.
2019. márc. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
84%

Sajnos én voltam a másik oldalon, igaz, fiúval (én lány vagyok).

Lovagolunk mindketten, egyik edzés után bejött a boxba, a falhoz szorított, meg akart csókolni, és lehúzta a sliccét. A kancán kívül más tanú nem volt.

Pedig még kedvel(t)em is a srácot, nem utálom továbbra sem, de egyszerűen nem bírok kettesben lenni vele, mert félek tőle. Azt tudtam, hogy bejövök neki, de teljesen megfagyasztott amit csinált.

Az, hogy sír, azt jelenti, hogy lefagyott és sokkhatás alatt van.

Tudom, hogy ez most nem segít, de sajnos tényleg nagy baromságot csináltál, amiért akár fel is jelenthet. Valószínű nem fog, ahogy én sem a srácot aki velem ezt csinálta, de ha akarná, megtehetné, ez ugyanis valamilyen szinten szexuális erőszaknak minősül, még ha nem is történt behatolás. Hány évesek vagytok egyébként?

Arra viszont készülj fel, hogy ha a szüleinek elmondja, vagy észreveszik rajta a változást; és ez kiderül, akkor sajnos nagy az esély rá, hogy balhé lesz, és komolyabb, fegyelmi következményei lesznek annak amit csináltál.

2019. márc. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
2%

Utolsó vagyok: még mielőtt le leszek pontozgatva:

Alapból semmi bajom a melegekkel, de ez a fajta megnyilvánulás borzalmas.

Én hetero vagyok, de nem tudnék így letámadni egy védtelen embert. Mert ennyiből legalább van önkontrollom.

Emlékszem, volt már úgy hogy lefeküdtem egy lánnyal, az nap este ismertem meg; igazából ismerős hozta el hozzám, mert ő akarta megdugni. De végül a csaj nem ment bele vele.

Elment ismerősöm, én úgy beszélgettem a csajjal (úgy volt lebeszélve, hogy majd én viszem haza), hogy a csaj az ágy egyik végében ült, én meg a másikban.

Rettentő félénk vagyok ilyen téren, és pont az ilyenek miatt, mert én nem vagyok ennyire elcseszett, mint egyesek, hogy ráugrok. Most szerencsétlen úgy érzi magát, mint akit megerőszakoltak.

Ahogy a lánnyal beszélgettünk, meg megnéztünk a kedvenc sorozatomból két részt, úgy közeledtünk egymáshoz egyre jobban. És így végül adta magát. De te??? Mint valami kanos ösztönlény, letámadsz egy srácot, aki még nem is meleg, ezek után 100%, hogy nem az, mert ott sírt a szerencsétlen... remélem elmondja mindenkinek, hogy egy férges homár vagy. Megérdemelnéd!

2019. márc. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értettem, tett olyan megjegyzést, hogy nem pont emeletes ágyon képzelte el, hogy a másik alatt lesz...

Ha tényleg ezt mondta, az azért elég “meleg”.

Szerintetek melyik hetero mond ilyet???

Nem vagyunk ugyan a helyében, nem tudhatjuk, de egy heterotol azt gondolnám, hogy a csók első 1-2mp-e után úgy elborul az agya, hogy szétveri a másikat, nem elkezd sírni..

Szerintem meleg, ettől függetlenül nincs mentség a tettedre, mert senkire nem erőltetheted rá magad akarata ellenére.Minimum bocsánatkérés...

2019. márc. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 StevenUp ***** válasza:
17%

Örülj neki hogy ennyivel megúsztad... Egy ilyen után nekem eldurranna az agyam és hidd el te sírtál volna a végén...


Szerintem kérj bocsánatot és messziről kerüld el

2019. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%
Ez már a nemi erőszak határát súrolja.
2019. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Ostobaságokat szépen tudnak összehordani, nem mondom!

Ez NEM szexuális erőszak, ilyenért még a rendőr sem száll ki, nem hogy akár feljelentés lehessen belőle. Nem az USA-ban vagyunk gyerekek, ahol bárki bárkit bármiért beperelhet!

Igen, lehet, hogy ostobaságot csináltál, de azért nem egy világtragédia. Minden képpen beszéld meg vele a dolgot és kérj bocsánatot.

Egy előttem válaszolónak igaza van abban, hogy egy full hetero ezért csapott volna, és nem is valószínű, hogy tette volna azt a megjegyzést a "fekvő szerepekről".

Továbbá nem mindegy, hogy rólad tudták-e már, hogy meleg vagy? Mert ez esetben ez nagyon-nagyon nem mindegy! Ugyanis ha tudták, akkor lehet direkt tette azt a megjegyzését. Egyéb iránt pedig az sem kizárt, hogy azért kezdett sírni, mert esetleg akkor esett le neki, hogy be jön neked, és te sem vagy teljesen érdektelen a számára. Csak a hirtelen hatás váltotta ki belő ezt a reakciót.

2019. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 kovpet ***** válasza:
100%
Mi történt azóta?
2019. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hűha.. Te aztán nagyon bátor fiú lehetsz!

A bátorság az szép dolog!


Na de az hogy meg csókoltad, és utána sírt. Hát szerintem ha lenyugszik Kérj tőle Bocsánatot!!!


De általában a hetero fiúk nem így szoktak reagálni arra ,ha egy másik fiú meg csókolja őket..


De a lényeg! Ha lenyugszik, ideje lesz tiszta vizet önteni a pohárba, és főképp kérj tőle Bocsánatot!

(Szerintem)

2019. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!