Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnál, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnál, ha egy lány haverod szerelmes számokat küldene neked?

Figyelt kérdés

Ha csak haverok vagytok, semmi több, és egyszer küld neked néhány zenét, ami között van olyan is, ami egyértelműen szerelmi vonatkozású, azzal a kommenttel, hogy hallgasd meg őket, nagyon mély értelmű az összes (valóban azok).


Mi lenne az első gondolatod?


2019. jan. 15. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
az hogy belém van zúgva.
2019. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Tetszenek neki. Nem, biztos, hogy nem azért küldi, mert szerelmes beléd.
2019. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltam így még évekkel ezelőtt. A csaj azért csinálta mert szerelmes volt egy srácba és csak mutatta a számokat nekem, hogy ismerem e. Nem biztos hogy azok a zenék neked szólnak.
2019. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne remènykedj, nem szerelmes beléd, csak szimplán tetszenek neki a dalok.
2019. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván arra gondol az ember, hogy szeret, csak így üzeni meg. Én is elhittem már ilyet úgy, hogy mások szerint is szeretett a fiú és mégsem. Szóval ne kombinálj, magaddal szúrsz ki!
2019. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is azt hittem, hogy szerelmes belém, aztán amikor rákérdeztem, tagadta. Jobb, ha ennyi alapján nem éled bele magad. Sokszor ez is csak játszma/teszt. Jobb is távol tartani magad az ilyen taktikázós nőktől.
2019. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1) magányos, valaki miatt szerelmi bánata van és ezt most megszeretni osztani/beszélni

2) belém van zúgva és nehézségei vannak ennek kifejezésével

2019. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!