Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek Dumbledore vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Dumbledore vagy Grindelwald a passzív fél?

Figyelt kérdés
Reggel találtam egy cikket, hogy Rowling megerősítette, hogy szexeltek. Emiatt felmerült bennem a kérdés, hogy melyikőjük melyik szerepben lehetett. Szerintetek?

2019. márc. 21. 06:48
 1/9 StevenUp ***** válasza:
8%

A történet szempontjából nem mindegy?

Tudod a könyv az a nyomdaipari termék ahol a könyv írója az olvasóra bízza bizonyos dolgok elképzelését.

Tehát használd azt a H*lye fejed és képzeld el hogy melyik melyik..

2019. márc. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dumbledore szerintem.
2019. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Dumbledore pánszexuális, Grindelwald pedig drag queen (ezt nagyjából fél órája erősítette meg Rowling) ebből adódóan én egyedül arra tudok gondolni, hogy poligám kapcsolatban voltak az afroamerikai, muszlim Hagriddal, ahol Grindelwald leginkább a cuckold szerepet töltötte be.
2019. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak úgy tudtam volna elképzelni, hogy szexeltek, ha Grindewaldot továbbra is Colin Farrell alakítaná.

Mivel Johny Deppet nem szeretem, így nem érdekel.

2019. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Dumbledore :)
2019. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A fanfiction.net szerint mindkettő IS.

De ja, az új mém hogy Rowling minden szexuális hülyeséget kiposztol ha kérdezik ha nem.

2019. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olvastad a könyvet (a film nem elég részletes, és direkt tompította a homoszexuális vonalat) és jobban átgondolod a kapcsolatukat, szerintem világos. Mindkettő aktív, ezért nem működött a kapcsolatuk.
2019. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 háááát szerintem az se segített rá hogy Grindelwald minden vágya egy jó népírtás Dumbledore-é meg nem annyira.
2019. márc. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az csak később jött.
2019. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!