Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ráirnál HETERO srácra Facebook...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráirnál HETERO srácra Facebookon, hogy esetleg érdekli-e valami kaland?

Figyelt kérdés
Kisvárosról van szó nem Londonról vagy Budapestről... Ezért is kényesebb a dolog. Esetleg kamu profilról valami ürüggyel elcsalni egy személyes találkozóra, és ott közölni vele, hogy valójában bejön nekem és nem-e érdekelné valami ?

2019. márc. 21. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát hivattam már meg magam ugy piára h majd a számmal lerendezem. És este végén mondta h menjek fel hozzá és vagy megdug vagy annyiszor élvez a számba ahányt felest ittam. A szopást választottam

Szóval megpróbálhatod

2019. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sok magát heterónak hirdető huszonéves srác szokott rámírni, aki szeretné magát megdugatni, vagy kölcsönös orált, meg közös hokit szeretnének.
2019. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
BIZTOS HOGY NEM
2019. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én mar irtam,nnem is egynek..
2019. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernék, de azért szó mi szó egy-kettőt nagyon tudnék kényeztetni. 20/f
2019. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamuprofilról ne próbálkozz, te sem nyilnál meg egy olyan embernek aki kamu profilról ír.


Írj neki a saját fiókodból, max ha nincs benne a dologban megírod neki kicsit később, hogy egy haverod trollkodott, vagy feltörték az fb-d :D


Még amit ajánlok, lesd meg milyen oldalakat kedvel, az is árulkodik.

2019. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha nem akarsz magadnak bajt,akkor telljesen heteróknak ne írj olyasmit,hogy sexelni szeretnél vele,mert előbb-utóbb meg fognak verni...
2019. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért is akarom neki személyesen elmondani, nem pedig levélben. Nyilván nem írok rá minden félkegyelműre, de akin látom, hogy értelmesebb, annál lehet próbálkozni, mert ha nem teszem meg, hogy rákérdezek, azzal csak elszalasztott lehetőséget látok. Így meg legalább megadtam a lehetőséget, hátha....
2019. márc. 21. 22:34
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem

Már csak azert se mert nem akarom hogy megtudja rolam hogy homo vagyok

2019. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!