Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért érzem ezt az ürességet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt az ürességet legbelül?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy kalandok, csak orállal, de olyan fura érzésem van utána. Nem is az, hogy megbántam volna, vagy valami... csak olyan semmilyen. Mintha valami még hiányozna. Veletek volt már ilyen? Esetleg aki hasonló cipőben jár? Nem hiszem, hogy a szex hiányzott volna amúgy. Esetleg lehet, hogyha többször csinálom majd akkor jobb lesz?

Ha ez segít:

Csak 1x voltam passzív, és 2x orál az életemben. 21/F



#meleg #kaland #üresség #valamiötlet?
2019. febr. 20. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert egy gépies orálnál többre vágysz!
2019. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Az orál is szex. És azért vagy üres, mert jelenleg az állatok szintjén vagy, akinek csak a kielégülés kell, de mivel ember vagy, ezért ennyi nem elég.
2019. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért szoktam a végén ölelkezni, bújni a partnereimmel ha igénylik, hogy ne legyen ennyire semmilyen...
2019. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!