Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helpforme kérdése:

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szerelmet vallot nekem egy fiú de félek hogy hazudik és hogy nevetség tárgya leszek.

2019. márc. 26. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de szerintem ha egy másik srác nekidurálja magát és megteszi az első lépést, akkor azért komolyan gondolja...


Miből gondolod hogy csak brahiból mondta?

Társaságban történt a dolog?

Mióta ismeritek egymást?

A kettőtök közül ki vállalja fel hogy meleg?

2019. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nehezen bizom az emberek ben tudom ez nem a leg jobb de megvan rá az okom.

Nem közösegben történt.

7 hónapja.

Konkrétan egyikünk se.

2019. márc. 26. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így tényleg kevés info.

Kor is jó lenne, meg hogy milyen szituációban vallott szerelmet.

Neten ismerted meg, vagy baráti társaságból állt elő ezzel valaki?


Mondjuk szerintem ilyennel nem viccel valaki.

Ha nevetség tárgyává akarnának tenni, esetleg lebuktatni hogy meleg vagy, felajánlhatta volna azt is hogy cumizd le, ha benne lennél, ugyanúgy le tudna járatni, hogy meleg vagy, ha ez a célja.


Szerintem ne felelj rá egyelőre, tölts el vele egy kis időt, nézd meg mi a szándéka, és puhatolózz nála.

2019. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na közben te is írtál :)


Én sem nagyon bízom senkiben sem, szóval olyan vagyok mint te, én is csalódtam már sokat ez az oka.

De ha soha senkiben nem fogsz megbízni, akkor ne reménykedj abban, hogy egyszer kapcsolatod lesz.

Nem azt mondom, hogy ne bízz senkiben, de add meg neki a lehetőséget, hogy elnyerje a bizalmad.


A csalódástól meg ne félj, minden ember kiszámíthatlan, ezért van az, hogy még egy 20 éves kapcsolatban is félrelép valaki.

2019. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitséget majd valahogy megprobálom kideriteni.
2019. márc. 26. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!