Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Belemeny, mit gondoltok mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemeny, mit gondoltok mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Mar kiskorom ota tudom hogy a lanyokat szeretem. Vallasos iskolaba jarok de a csaladom nem vallasaos. Meg senkinek sem mondtam, hogy meleg vagyok de egyre rosszabbul erzem magam emiatt hogy nem lehetek 'onmagam'. Mar tobb lany volt aki tetszett de semiit sem tettem :) fiuk mar kozeledtek de nemakartam semmit sem ezert nem is lett ... :) mit gondoltok elmondjam valakinek? Vagy meg ne?

2015. aug. 13. 21:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Velemeny*..elirtam
2015. aug. 13. 21:31
 2/4 anonim válasza:
96%
Válald önmagad, de finoman közöld a környezeteddel, hogy ne érjenek lelki bántások miatta, amíg megemésztik az irányultságodat. De biztos vagy benne, hogy a lányokat fogod csak szeretni? Miben nyílvánul meg a vonzalmad? Privát is válaszolhatsz. Manó
2015. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kérdésben sajnos nincs univerzális válasz.


Van akinek felszabadító érzés elmondani, van akinek abban az életszakaszban tönkre teszi az életét. (Az biztos hogy viszonylag nagymértékű függéshelyzetben vagy másoktól, szóval nagy a tét.)


A saját körülményeidet csak te ismered igazán, te tudod milyen a családod, milyenek a barátaid, az iskolád...

Végérvényesen te aratod le a babérokat, vagy te viseled a következményeket. Esetleg mindkettő.

2015. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólókkal, nehéz erre választ adni. Nem árt, ha már elfogadod önmagadat ilyen téren, még mielőtt elmondanád valakinek, mert így talán jobban tudod kezelni azt, ha esetleg rosszul reagálná le.

Ha úgy érzed, hogy szükséged van arra, hogy elmondd valakinek, akkor először azoknak az embereknek mondd el, akikben a leginkább megbízol, és akikről gondolod, hogy éretten kezelik a problémát: nem változik meg a rólad való véleményük, vagy a veled való kapcsolatuk emiatt.

Ha tartasz attól, hogy nem jól reagálnák le, esetleg előtte lehet finoman puhatolózhatsz, hogy mit gondolnak a homoszexualitásról úgy általában. A vallásos barátaidnál talán ez könnyebb is, hiszen itt elbújhatsz amögött, hogy a hit és a homoszexualitás kapcsolatát feszegeted, mint "elvi kérdést" hogy ki mit gondol róla.

(Bár tapasztalatból mondom, hogy a vallásos emberekkel legyél egy kicsit óvatosabb, mert bár azon belül is sokféle vélemény van, általában nem túl toleránsak ilyen ügyben.)

Akiknek viszont általánosságban nincs problémájuk vele, azok valószínűleg téged is könnyebben elfogadnak majd, különösen ha a barátaidról van szó.


Bár én fiú vagyok, nem túl régóta avattam be néhány barátomat, és nagy megkönnyebbülést jelentett, hogy ők elfogadnak, és nem kell titkolóznom előttük, ha esetleg az ilyen szerelmi ügyek felé terelődik a beszélgetés.

Sokat tud könnyíteni az ember lelkén, és jó azt érezni, hogy valaki képes ezzel együtt, önmagadként szeretni téged.


A szülők számomra kritikus pont, szóval ők pillanatnyilag nem tudják, de gondolom, hogy ez attól is függ: neked milyenek a szüleid.

Bár mivel ott általában megjelenik az aggodalom, féltés... stb. ezért kényelmetlenebb helyzet. Én személy szerint nem tanácsolnám, hogy velük kezdd a coming outot, de ezt neked kell érezned. :)

2015. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!