Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordult már valakivel ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Annyira ki vágy éhezve, hogy belementél olyan dologba amitől amúgy erősen viszolyogsz. Olyasmire gondolok, hogy alkalmi partnerrel gumi nélkül, vagy olyan helyen ahol ezt egyébként nem csinálnád, pl nyilvános toalett...stb.
2019. márc. 27. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Most pont aktuális ez az érzés 😂 20/f
2019. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Hát nem tudom, de ha én bemennék egy nyilvános mosdóba, ahol szexelnek a melegek, azonnal rájuk küldeném a biztonsági őröket. Ennyire ösztönlények vagytok, hogy mindegy hol,kivel? És még csodálkoztok, hogy utálják a melegeket! Gusztustalan!
2019. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Hetero vagyok, de sokszor bele mennek...
2019. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak kiegészítés: kiírhattam volna a kérdést a hetero kategóriában is. Csak így tartottam korrektnek.

/A lepontozás nem tőlem ered, mert az a válasz is csak egy vélemény/

2019. márc. 27. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nyilvánosan biztos nem mennek bele. Gumi nélkül megszopathatnanak és megtolthetnek a számat, de ezt csak most érzem, amint kiveren már nincs ilyen érzésem. Akár meg is csinalnam ilyenkor, de mégsem tudom :D
2019. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es:

Én sem vagyok híve a nyílváns mosdós dolognak, de vegyük a példát másképp.

Szórakozóhelyeken is ez megy, csak ott heterok művelik a dolgot mosdókban. Nem egyszer nyitttam már be ilyen helyzetben. Leültem a wc-re a mellettem lévő fülkéből meg hangos női nyögések (férfi wc-ről van szó), nem hiszem, hogy szorulása volt :D

2019. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos igen, velem elofordult, hogy gumi nelkul. Nem az elso alkalom volt a sraccal ugyan, de meg nem ismertem annyira. Nyilvanos helyen is dugtam mar, de attol mondjuk nem viszolygok :)
2019. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
volt már igen. a kanosság sokmindent ki tud hozni az emberből :D
2019. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kanos voltam mar annyira h egy szopasert cserebe 5x szoptam efy sracot
2019. ápr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!