Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Elmondjam vagy ne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viikk kérdése:

Mit tegyek? Elmondjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok. CO-toltam mar. Van egy hetero fiu. Nagyon nagyon bejon mar eleg reg ota. De van baratnoje. Mit csinaljak? Elmondjam neki vagy mondjatok valamit:(.

2019. ápr. 1. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
És miből gondolod, hogy a srácnak is ferde hajlamai vannak?
2019. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolom csak szimplan tetszik
2019. ápr. 1. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én megszoktam, hogy nem fejezhetem ki az érzéseimet. Javaslom, hogy merülj önsajnálatba, és hagyd a dolgot.
2019. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De beszeljek vele?
2019. ápr. 1. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hanyagold, mert minek?
2019. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis minek beszélj vele? Hetero, úgyse lesz akkor semmi, ráadásul barátnője van, mégis mit akarsz tőle?
2019. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha már coming outoltál tehát mások tudják rólad és nem kínos elmondani neki hogy meleg vagy akkor mondd el neki. De ne miatta hanem magad miatt. Ha visszautasít akkor legalább végleg le tudod zárni magadban és elkezdhetsz új emberekkel foglalkozni.
2019. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Hetero fiúról van szó, akinek barátnője is van. Remélsz bármilyen változást attól, hogy elmondod neki a dolgot? Látsz rá bármilyen reális esélyt, hogy miattad szakít a barátnőjével, és veled kezd párkapcsolatba? Egyáltalán, adott bármilyen jelzést neked arról, hogy többet szeretne tőled?


Ha ezek bármelyikére egyértelműen nem a válaszod, szerintem ne csináld, mert magadat hozod kellemetlen helyzetbe. Sőt, őt is, mert ilyesmivel nehéz mit kezdeni. Inkább ismerkedj más meleg fiúkkal, ott ilyesmibe nem futhatsz bele.

2019. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!