Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van akit nem zavar, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit nem zavar, hogyha nős/családos/barátnős biszex (titkolt meleg) fiúval/férfival kalandozik?

Figyelt kérdés

Szerintetek helyes vagy helytelen a ti részetekről?

Gondolom senki nem szereti, ha a párja megcsalja, mindegy kivel teszi és mindegy mennyi érzelem (a masik fél részéről gondolom 0, mert csak szexet akar) van benne...



2019. ápr. 7. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Alkalmi kaland esetén had szóljon.
2019. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha a srác bejön akkor mehet..
2019. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az akkor is megcsalás ha pasival csinálja, egyből szakítanék vele ha megtudnám
2019. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Az hogy valakit zavar, ezt melyik részről kérdezed, a meleg srác oldaláról vagy a biszexéről.


Én sem vagyok az a fűvel fával típus, de tudja az ember hogy egy komoly kapcsolatot nagyon nehéz találni a mai világban, szexre meg addig is van igénye az embernek. (nem fogadtam hűséget így hogy független vagyok, ha lesz párom az más lesz, de addig kinek és meddig tartogassam magam?)

Na így alakult hogy összejöttem egy 40-es családos pasival, ez 2 éve megy, gyakran találkozgatunk.

Az eljeén a bi dologgal én is úgy voltam, hogy gusztustalannak éreztem magam a családjával szemben, aztán rádöbbentem ő fogadott hűséget az asszonynak, én független vagyok, szóval ez az ő bűntudata.

Addig működik a dolog amíg a meleg fél is tisztában van azzal, hogy ez csak szex barátsággal, de mikor az egyik fél már többet akar ennél, akkor jobb hanyagolni a dolgot.

2019. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem nem zavar/nem zavar kérdés. Egyszerűen nem fogok ilyesmihez asszisztálni. Ennyi. Találni fog olyan biszex/meleg férfit akivel megoldja majd de az biztosan nem én leszek.
2019. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen r0hadék emberek iránt nem tudnék szexuális vágyat érezni szóval már ott elbukott a dolog. Nem vagyok álszent én is keresek csak szexre pasikat de azért van egy szint.
2019. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem itt külön kell választani, hogy milyen kapcsolatról van szó.


Ha csak pusztán "tartós alkalmi"-ról vagy "szexhaverság"-ról van szó, akkor nem lehet zavaró, hiszen csak szexelni járnak össze. A dolog erkölcsi oldala pedig nem hiszem hogy túl sok meleget meghatna.


Ha azonban komolyabb kapcsolatról van szó, melybe már érzelmek is vegyülnek, akkor nehezen tudom elhinni, hogy nem zavarná az illetőt az a tény, hogy a kedvese házasságban él, minden este a felesége mellé fekszik le stb. Bár vannak olyan elmebetegek, akiket mégsem zavar...


Végül nézzük meg a családos férfi oldaláról is a dolgokat. Nagyon sok ilyen emberrel beszélgettem már. A legtöbben lelkiismeretfurdallás nélkül kalandoznak pasikkal, mondván: ez nem számít megcsalásnak, mert nem nővel csinálta.

2019. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A meleg fiúk oldaláról kérdezem a dolgot, akiknek nincs se barátnőjük, se barátjuk, ők szinglik, csak akivel hancúroznak, annak van kapcsolata/családja...
2019. ápr. 7. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Zavarna, sőt megvetném. Ugyanúgy megcsalás, és tudják is ezek a "család apák", csak kell a kifogás nekik. Remélem az asszony is csalja őket legalább.
dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!