Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, mi szükséges az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi szükséges az anális szexhez?

Figyelt kérdés

Oké, hülye kérdés, tudom, de eléggé tapasztalatlan vagyok.


Én valójában nő vagyok, egészségügyi okokból nem is lehet anális szex, viszont nekem van egy fura, khm, fétisem... (lécci ezzel kapcsolatban hagyjatok az undorodó/kíváncsi kommentekkel és privátokkal, koncentráljunk a lényegre)


Szeretném egy felcsatolhatóssal "megszeretgetni" a páromat. (igen, ő biszex, és izgatja, ezen se akadjunk fent)


Ez technikailag felér egy homoszexuális aktussal, ezért is tettem a kérdést ebbe a kategóriába.


Mik azok, amik fontosak az ilyen fajta aktusnál? Persze a sok síkosító, előjáték, fokozatosság alap, de pl. beöntés mindenképpen kell? Azt honnan, hogyan?


Ilyesmik



A segítséget előre is kösziii!


2019. ápr. 10. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Plusz előkészületnek még azt is javaslom, ha már előző nap sem eszik sokat és este 6tól már egyáltalán semmit."

Tudod te milyen lassan megy át a táplálék a tápcsatornán?


" Gumit se használunk és még sose volt gond."

Majd lesz. Még beöntéssel sem írtod ki teljesen a bacikat.

2019. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!