Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy nem tetszet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tetszett amit tett és mégis izgat?

Figyelt kérdés
Voltam egy erősebb sráccal. Aktív vagyok és megbeszéltük, hogy az is lennnék csak. Írta, hogy ő azért szereti ha sz-pják. Mondtam, hogy talán. Miután elélveztem mondta, hogy ő jön. Mondtam, hogy nem szeretném. Erre ráhúzta a fejem a farkára hiába ellenkeztem és megdugta a szám majd közeledett az elélvezés. Közölte, hogy le kell mind nyelnem és elkezdett beleélvezni. Kb 8-10 spriccelés. Ellenkeztem az elején de éreztem hogy erősebb így végül nem. Utána felöltözött és elment. Egyszerre kavart fel és izgatott ahogy bánt velem. Miért? Mi ez bennem? Ez normális, hogy élveztem kicsit?

2019. ápr. 15. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Uhh, tök izgi a sztorid, noha nem volt szép tőle, hogy mondtad, hogy nem szeretnéd és úgyis.. :D


Lehet, hogy csak análisan vagy aktív, orálisan uni.

Én is ilyen vagyok.

2019. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem normális hogy élvezted, lehet van benned egy kis sub hajlam. De ez a srácot nem menti fel, akkor is egy paraszt volt. Ha azt szeretnéd hogy kicsit erőszakosabbak legyenek veled azt is meg lehet beszélni.
2019. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

csak jelzem:

197. § (1) Szexuális erőszakot követ el, és bűntett miatt két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő, aki

a) a szexuális kényszerítést erőszakkal, illetve az élet vagy a testi épség elleni közvetlen fenyegetéssel követi el,

2019. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Picit gerjedsz a lightos s/m-ra. Ez még majdnem olyan "tudat alatti" nálad, majd az idővel jobban ki fog alakulni. Én is így vagyok,így voltam.
2019. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem égetném magam a rendőrségen ezzel. Ha nagyon felkavart volna megtalálnám a módját... De köszönöm a kedves segítő válaszokat.


MÁS!

Szóval más is van így ezzel ha jól értem, hogy izgatja? Akkor ez normális érzés?

2019. ápr. 15. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Persze, sokaknak bejön az ilyesmi, egyszerűen a legtöbben tabuként kezelik. De ettől függetlenül egész átlagos. :)
2019. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
A srác is bunkó volt, de te is hogy csak magaddal törődtél és neki nem akartál jót okozni. Amúgy sok olyan dolog van ami alap esetben undorítja az embert, de szex közben meg felizgatja. Pl én így vagyok bizonyos hangokkal amik a nedvesség miatt keletkeznek...
2019. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kisördög1 ***** válasza:
71%
Van benned egy kis sub hajlam. Amúgy a sztorid nagyon izgató.
2019. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet izgató, engem még mindig vegyesen érint.
2019. aug. 24. 15:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ? Mert az emberben szinte mindennel kapcsolatban vegyes érzések vannak és végül is kielégültél. Persze, ha nagyon nem akartad volna, akkor ráharapsz és a dolog azonnal befejeződött volna.
2019. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!