Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most akkor meleg vagyok, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor meleg vagyok, vagy nem?

Figyelt kérdés

Akkor, az elején kezdem:

barátnőm van, nagyon szeretem őt.(felállítja) A srácok soha nem vonzottak, el sem bírom képzelni magam... "úgy" viszonyulni a palikhoz.


DE: Az a helyzet, hogy nagyon élvezem saját magam ujjazását, néha vibrátort is használok, a fürdőben jól esik a fehér tusfürdő magamra csurgatása...; ilyesmik. (barátnő egyikről sem tud)



Egyszóval: úgy érzem, hogy az agyam hetero, a testem viszont meleg.


SEGÍTSÉG!!



2019. ápr. 16. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A meleg férfi az aki a férfiakhoz vonzódik. Ha te nem vonzódsz a férfiakhoz, akkor nem vagy meleg. pont.
2019. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy meleg.

Csak élvezed hogy van prosztatád és hogy érzékeny az ánuszod.

2019. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták előbb, ha a pasik nem vonzanak akkor nem vagy meleg. Hetero srácok is szerethetik az anális kényeztetést. Mondjuk a fehér tusfürdő csurgatása kicsit érdekes de még az sem tesz meleggé. :D
2019. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Citcatkiller válasza:
100%
Szerintem nem vagy meleg, mert elméletileg csak az számít melegnek aki a férfiakhoz vonzódik. (én is szoktam magam ujjazni de nem vonzódom a férfiakhoz.)
2019. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NNNándi ***** válasza:
100%
Max. biszex vagy. Én is szeretem a popsimat kényeztetni. Voltam már pasivan de csak az orál és az anál izgat. Se csók se simogatás.
2019. ápr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ftf1983 ***** válasza:
6%
Ettől még nem vagy meleg csak szereted az anális izgatást. Az elmúlt években több olyan srácot is dugtam, aki hasonlóan volt, mint te. A pasik nem izgatták, de az anális izgatást nagyon szerette és rájött, hogy hús-vér farokkal jobb, mint mű izékkel. Velük mindig annyi volt a szex, hogy vagy szoptak vagy nem és kb. tartották a feneküket én megdugtam őket és miután végeztünk elköszöntünk egymástól.
2019. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
En bi vagyok de a lyukam csak kijárat, hozza sem nyulok es masnak se engedem
2019. ápr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!