Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mire kell figyelni kezdőként?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kell figyelni kezdőként? Nem akarom, hogy rossz emlék legyen!

Figyelt kérdés
Tehát ti magatoknak milyen tanácsot adtatok volna? Látom más is fél az elsőtől. Én pár éve agyalok ezen, hogy kipróbálom sráccal. Azonban ismeretlen a terület, hisz most fiúk és nem lányok a "szereplők". Szóval ti milyen tanácsot adnátok? Ja és aktív lennék majd ha ez számít bármit is.

2019. ápr. 19. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Nekem innen volt egy vékony srác. Nem álompasi, de jó a farka és ami fontosabb KORREKT és jófej volt. Nagyon sok tanácsot kaptam tőle és mellesleg nagyon élveztem vele. Mondhatni megszerettem a végére. Igaz én passzív vagyok és ő aktív volt.


Figyelj, hogy nagyon sok a hazug. Képeket kicsaló majd eltűnő, stb. Itt is megesik, hogy beszélek valakivel. Nem ír egy pont után aztán jön egy üzenet tőle egy kommentemre. Arra nem írok vissza de ráírok, hogy mizujs. Erre kamuzik, hogy nem volt gépnél. Érdekes mégis 1 órával előtte írt nekem csak nem tudta, hogy nekem. Na szóval erre készülj :) A tinik mind meggondolják magukat a tali előtt.

2019. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a legfontosabb az, hogy ne legyél önző a másik féllel, empatikus legyél és ne csak arra figyelj, hogy neked jó legyen.
2019. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Hol a válaszom???
2019. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!