Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha tetszek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszek a legjobb barátomnak? Igazából ez csak feltételezés, nem vagyok benne biztos.

Figyelt kérdés

Alapból elég rideg és flegma, azt se szereti ha hozzáérnek.


Viszont amikor részeg elég érdekesen viselkedik. Imád a falhoz szorítani..komolyan szerintem élvezi, hogy erősebb nálam. Szerintem egyértelmű, hogy a 167cm-el (nem röhög együttérez xd) esélyem sincs egy 180valahánycm-shez. És a súlyarányok is kb így oszlanak el. A "szeretlek" és hasonló dumáiról meg inkább nem is beszélek..


Amikor másnap rákérdezek akkor mindig azt mondja, hogy nem is emlékszik és, hogy "csak" be volt rugva. De szerintem ez nem normális. Ezenkívűl mindig engem rángat el minden buliba, ahol általában egész éjszaka józanul szétunom magam, mert valakinek vigyáznia kell, hogy ne csináljon semmi hüjeséget.


Viszont amin végleg kiakadtam az a múltkori mondata volt "azt csinálok veled amit akarok" szépen el is küldtem melegebb éghajlatra



Értem én, hogy részeg, de kezd elegem lenni belőle, hogy úgy bánik velem, mint egy lánnyal..hozzáteszem egy lánnyal se kéne így bánni. Unom már, hogy folyton játszadozik aztán úgy tesz, mintha mi sem történt volna. Ha meg akar tőlem valamit akkor mondja meg. Józanul.


2019. máj. 8. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen más nem segít, csak a kommunikáció.

Esetleg videózd le, amikor így viselkedik, és mutasd meg neki ha már józan, attól talán észhez tér valamennyire.

2019. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Igen tudom, kiraktam 2-szer, de nem tudok visszalépni az oldalamra

2019. máj. 8. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Saját menü--->saját kérdéseid
2019. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg úgy értette a kérdező hogy nem tud visszalépni a másik oldalára ahonnan a kérdést írta, ezért most felteszi itt is
2019. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!