Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18 éves létemre az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves létemre az idősebb (60 feletti) pasik izgatnak. Ez beteg?

Figyelt kérdés

2019. máj. 18. 22:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Valóban kicsit furcsa lehet, de én is érdeklődök a fiatalabb srácok iránt is. A baj akkor van, amikor ez a pénzről szól. 56/F
2019. máj. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%

Beleegyezési korhatár

[link]


A fentieket ajánlom mindenkinek a figyelmébe!

2019. máj. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak úgy!
2019. máj. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
96%

40 éves vagyok, és biszexuális!

Vonzanak a nálam lényegesen fiatalabb fiúk, és lányok is egyaránt!, egy 16 év körülivel bármiben benne lennék...

És egy ilyen kapcsolat, jogilag sem lenne kifogásolható!

Az pedig, hogy ezt esetleg bárki rossz szemmel nézné, vagy elítélné, az cseppet sem érdekel, és az csak a tájékozatlanságának, és a talán műveletlenségének tudható be!, sokan nincsenek tisztában a szavak jelentésével, ( kiskorú, pedofil, stb...) csak használják azokat...


Életem eddigi jelentős részében igyekeztem a társadalom által elvártak szerin élni, de utóbb be kell látnom, hogy ez hiba volt! Sok olyan dolgot nem tapasztaltam meg, amit már sosem fogok, bár igyekszem pótolni, már amit lehet!


40/F/Bi/Bpi...

2019. máj. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az emberek többsége bele van sulykolva abba a tévhitbe, hogy meg kell felelni apucinak, anyucinak és főleg, ennek a rohadt képmutató társadalomnak, amiben élunk.

Mindenki szeresse azt, akit akar, de akkor szeresse, ne használja ki, és ne okozzon neki lelki, vagy testi sérulést.

Semmi kivetnivaló nincs abban,ha ekkora a korkulönbség,ha a két ember jól megvan.Ha viszont pénz, vagy érdek van a háttérben, akkor bármilyen kapcsolat egy nagy kalap sz... ér.

Szeretheti egymást egy idő és egy fiatal is.Kinek, mi köze hozzá.


Én idén leszek 50 és pár éve 19 éves sráccal több éves kapcsolatom volt.Szerettuk egymást, nem pénzért,nem érdekből. És akkor is , most is letojtam, aki fanyalgott.Igaz,ő nem a nyegle,öntelt magukat fényező átlagfiatal volt, akikből Dunát lehetne rekeszteni.És én sem papás, ápolatlan, szexhajcsár vagyok.


Lényeg, ha érzelem, igaz érzelem van, akkor lényegtelen a kor !

2019. máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Na, gyerekek!!!

Én már a hetvenen is túl vagyok és bizony egy-két éve már a puhaságom sem a régi. De el kell mondanom, hogy amit eddig megtettem azt nem bántam meg, csak azt, amit nem tettem meg.

/És ez igaz tizenéves koromra meg vén koromra is/

2019. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig a sokkal idősebb pasik izgattak,de már sajna én vagyok a sokkal idősebb...
2019. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg az idős nők izgatnak és? Mindenkinek az tetszik ami. És nem tartozik másra.
2019. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg így 40-en túl a tini srácok.
2019. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 kisördög1 ***** válasza:
100%
Engem is izgat a korkülönbség, ez nem beteges, csak nem szokványos.
2019. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!