Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18 éves létemre az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves létemre az idősebb (60 feletti) pasik izgatnak. Ez beteg?

Figyelt kérdés

2019. máj. 18. 22:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem 43 évesen a 23 -35 éves meleg srácok érdekelnek.ez aaaakkkor most pedofília?😁Szerintem mindenki személy szerint eldön theti melyik korcsopotból választ.
2019. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

ÁCSI,


Lány vagy fiú a kérdező ?

2019. máj. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Fiú, ez meleg kategória
2019. máj. 31. 00:26
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
OK, bocs, nem vettem észre :-)
2019. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30-as ként a 60+-os passzív (és igényes) korosztály az esetem.
2019. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Az ok talán ott keresendő az idősebb pasiknál, hogy egyrészt szeretnék visszaidézni a fiatalságukat és ezt egy koruk bélivel nehezebben tudják megtenni, másrészt lehetséges, hogy fiatal korukban sok mindent kihagytak, különböző okok miatt és ezt most pótolnák.

A fiatalabbak pedig azért keresnek idősebb partnert, mert ott talán több a tapasztalat, nem az van mint sokszor a korosztályukban, hogy azonnal ágy és aztán tipli, hanem vannak a kapcsolatnak erősebb szálai is, amik miatt szeretve érzik magukat.

És van az üzlet, de erről nincs mit beszélni, ez szolgáltatás annak a részére, aki megveszi.

2019. dec. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Bár még nem vagyok hatvanas, csak az ötvenet hagytam el kicsit, de azt gondolom, ha egy fiatal srác úgy gondolja, neki egy érettebb, komolyabb, talán tapasztaltabb partner kell, mint a saját korosztálya, és ez nem üzlet, akkor senki sem szólhat érte semmi rosszat, ez az ő érzése.

Mint ahogy ha valaki nem ifjú már, de azt a korosztályt szereti, és találkozik is megfelelő sráccal, akinek Ő szimpatikus, miért ne?

Ki az, aki megítélhet egy olyan kapcsolatot, ami két felelősséggel döntő ember akarata?

2020. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Én közel vagyok a hatvanhoz és a fiatalabbak izgatnak. Szerintem nincs ebben semmi különös. Előbb utána fordul bárki egy 20 évesnek, mint egy 60-asnak.
2020. júl. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
60 + vagyok és igen volt már hogy 20 as éveiben járó srác kezdeményezett. Ez nem korfüggő
2020. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!