Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok a nyílt kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nyílt kapcsolattöl?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagytok.


De azért lefeküdhetek mással is.(és itt tényleg csak szex a lényeg, nem pedig randi) Persze megegyezés alapján. Vagyis megbeszélitek hogy ha a másik le akar feküdni valaki mással.

Ki az? Hol ismerete meg? És mit akartok vele csinálni?


De a nap végén egy ágyba fekszetek le. Persze metaforikusan ha még nem éltek együtt.



2019. máj. 26. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék benne, nem mindenkinek való. De azért az jó hogy megegyezés alapján teszed, mint hogy titokban a párod tudta nélkül.
2019. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Én sem tudom magam elképzelni egy nyitott kapcsolatban, de ha megegyezésen alapul, akkor szerintem sincs semmi kivetnivaló benne.
2019. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Azt hogy hányok ettől a kapcsolatformától

Mi a fenének vannak együtt ha mással kefélnek?!

2019. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Mivel a melegek 95%-a amúgy is félrekefél (vagy véletlen lenne, hogy a nemibetegségek nagyrésze a melegeknél van?) ezért legalább meg van beszélve, hogy mással is szexel
2019. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem így teljesen korrekt :).
2019. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Van, akinek bejön, nekem nem. Nekem a párom a PÁR-om. Vele alkotok egy PÁR-t.
2019. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Elnézést, figyelmetlen voltam, nem vettem észre, hogy milyen kategóriában íródott ki a kérdés. Kérlek, tekintsétek a válaszomat tárgytalannak.
2019. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ftf1983 ***** válasza:
65%
Ahány ház annyi párkapcsolat. Valahol ez jól tud működni, valahol nem. Én sok párt ismerek, akiknél ez mentette meg a kapcsolatukat, sőt még erősebbé tette. Nem szabad ítélkezni, mindenki élje úgy az életét ahogy az neki jó és boldog.
2019. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a parkapcsolat szo degradalasa. Ki kene ra talalni valami masik szot. En is ugy gondolom, hogy aki masra vagyik akar szexualisan akar mashogy, akkor nincs ertelme egy valakivel megallapodni.
2019. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!