Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal melegek, ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal melegek, ti mennyire "kerestek" kapcsolatot, vagy hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Szokás mondani, hogy a kapcsolatot nem keresni kell mert az jön magától. Azt gondolom, hogy a korosztályomból sokan csak numerát keresnek, amivel nincs baj, csinálja akinek jól esik, de örökké a szexkapcsolat nem lehet megoldás és menedék.


Aki hasonlóan komolyan gondolkodik, mennyire keres kapcsolatot és hogy? Tudjuk, hogy az ismerkedős oldalakon ez nem könnyű:D Főleg, ha mindenkinek van listája és a férfias passzív srácokat mindenki elutasítja.


Tök átlagos, művelt, férfias srácokban gondolkodnék, pont mint én, ha akadna ilyen.


Privátban is lehet írni:).



2019. máj. 28. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a férfias passzív srácokat szeretem
2019. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze csak melegként elég kis esély van arra, hogy a kapcsolat csak jön.

Ezért én inkább társkeresőn keresek, bár rengeteg szemét ember van ott,de azért szereztem onnan barátokat. Hiszen vannak normális srácok hasonló helyzetbe mint én/mi.

Így is lehet növelni annak a valószínűségét hogy megtalálod az igaz társadat.

Többet csinálsz mintha ülnél és várnál a csodára.

Valahogy cselekedj a célodért!


18F

2019. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak párkapcsolatot kerestem, de főleg olyanokba futottam, akik alkalmit vagy szexhavert keresnek vagy kamusok voltak (kamu profil, képgyűjtő, stb). Most már nem keresek senkit, mert elegem lett ebből az egészből. 18/f
2019. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos eléggé le van járatva a netes társkereső rendszer, ami inkább az azonnali kielégítésre lett kihegyezve. Persze csodák még vannak, és lehet, sőt szabad és kell is reménykedni!
2019. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Én kifejezetten kalandot keresek, több oldalon is fenn vagyok.

25/F

2019. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Én párzást keresek.
2019. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elegem lett a sok kamus, alkalmis idiótából. Nem lehet olyankokkal ismerkedni, akik csak úgy random vissza se írnak, vagy egyszerűen eltűnnek.

Úgy látszik ha melegnek születtem, egyedül is halok meg...

2019. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!