Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg parkeresés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg parkeresés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (Lány vagyok) csak érdekelni, hogy meleg fiúk, ti hogy ismerkedtek interneten?

Megmondjátok előrey hogy ti melyik "szerepbe" szerettek szívesen lenni, vagy lesz ami lesz?

Bocsi, nem vagyok teljesen tisztába az ilyen dolgokkal. Nem tudom, hogy mindig felváltjátoky hogy ki kit, vagy vannak ilyen állandó szerepek. Hogy van ez?



2019. máj. 29. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Vannak akik csak aktívak, vagy csak passzívak és vannak akik unik (azaz mindkét oldalt szeretik). Röviden összefoglalva ennyi.

Társkeresőn ezt meg is lehet adni az adatlapodon és ez alapján keresni.

Spontán ismerkedésnél (pl itt) vagy tisztázni szokás vagy már alapból olyan a szitu hogy kiderül.

Azért ha valakivel elkezdek beszélgetni lehet azt tudni rákérdezés nélkül is :)

2019. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen változó.

Ahogy az első írta vannak akik kizárólagosan aktívak vagy passzívak. De vannak olyanok is akik adott szituációban bevállalják a másik szerepet is. Aztán vannak az unik, akiknek mindkét szerep vonzó. Köztük is vannak olyanok akik preferálják egyik vagy másik szerepet, de olyanok is akik mindkettőt igénylik akár egy aktuson belül is.

Nagyon sokfélék vagyunk, de általában az ember ráakad olyanra akivel passzol. előbb vagy utóbb :D

2019. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább utóbb:(
2019. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 -remete- ***** válasza:
100%
Valóban megbeszélés kérdése.
2019. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez totálisan reménytelen és egyben fölösleges dolog, persze lesz aki nem ért velem egyet ebben. Mivel ez egy nagyon kicsi közösség "kissebbség" nagyon kevés olyan dolog van amiben a felek egyetértenek a szexen kivül egyáltalán. Én nem foglalkoznék "párkeresséssel" sem fiatalon, sem öregen, csupán időpocsékolás .. Ez van srácok..
2019. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!