Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik srácok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik srácok miért gondolják hogy a 40 +osok mind kamaszokra hajtanak?

Figyelt kérdés
Azt látom a kommentekben hogy "ne gyerekekre hajtsatok",ne a kamaszokra csorgassátok a nyálatok.miközben ha valaki fiatalabbat keres az nem azt jelenti hogy 16-20 évesek jönnek be nekik.biztos van ilyen is .DE NEKEM NEM!!!!!Nem ezeket keresem.lehet nem kéne általánosítani.Azonkívűl ha valaki megnéz olyan kérdést hogy"ki milyen korú társat keres"alegtöbb ilyen hogy '27 vagyok 16 24 ig.Tehát fiatalabbat.Igen a korkülömbség kisebb de valahogy azt veszem észre hogy alapvetően a fiatalabbakat keresik.kortól függetlenűl.persze van kivétel
2019. máj. 31. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat. Társkeresőkről. Szórakozóhelyekről. Ennyi. Persze fölösleges általánosítani. De van alapja.
2019. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem is igazán tudom értelmezni a kérdésedet. Először fennakadsz azon, hogy nem mindenki 16-20 között keres. Aztán példaként hozod fel, hogy a legtöbben 16-24 között keresnek. Ez szerinted olyan nagy különbség?
2019. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértünk hogy alapja van,meg abban is hogy nem kell és szabad általánosítani!köszi a választ
2019. máj. 31. 13:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Olvasdd elkérlek mégegyszer.az hogy nem mindenki a 16 20 éveseket keresi a 40+ra írtam a 16 24 azt pedig arra hogy egy válasz hogy 27 vagyok és a 16 24 jön be.ezzel a példával csak arra szerettem volna rávilágítani hogy a 40 alattiak is náluk fiatalabbakat keresnek.Ergo nem a 40 +osok "deformitása"hogy fiatalabbakat(ami nem azt jelenti hogy 16 20 éves,lehet az pl34 is)keresnek.Igen van olyan is aki 16 20 évest keres ....de nem általános
2019. máj. 31. 13:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked mettől meddig jön be?
2019. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
25 től
2019. máj. 31. 14:12
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
A kérdezőre reagálva: értelek már. De szerintem neked is hülyeség ezen aggódni. Úgyse tudod megválasztani kihez vonzódsz. A fiatalság mindig is a szexuális kultúra alapja volt, a szépség aranykora úgymond. Én megértem miért akar valai fiatal srácot. Max. Nem fog találni. De hát minde kinek abból kell megélnie amije van.
2019. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 es Pacsi
2019. máj. 31. 14:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy aki csak szexre keres párt az válogat a fiatal korosztályból akár mennyi idős. Aki valóban párkapcsolatot keres az inkább a saját korosztályában válogat, mert azt ismeri abban szocializálódott, azzal tud azonosulni. Persze vannak kivételek de az esetek többségében szerintem ez van a háttérben.
2019. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én 27 éves vagyok, de fiatalabb koromban is a 30-45 közti pasik jöttek be ahogy most is.

Nem tudom miért de ők férfiasabbak minden téren.

Embere válogatja, hogy ki milyen társat vagy alkalmi partnert tud elképzelni.

2019. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!