Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban meleg lehetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban meleg lehetett?

Figyelt kérdés
Amikor elmondtam az egyik barátomnak, hogy a fiúkhoz vonzódom azt mondta, hogy ő is. Azt is hozzátette, hogy ő nem lesz meleg, történt köztünk valami. Hazaköltözött a falujába, és mindig mondta, hogy ő ezt nem vállalná fel meg sohasem járna fiúval. Lányokkal nincs tartós kapcsolata, minden képen iszik közösségi oldalon. Ő valóban meleg vagy miért szégyelli ami, miért akar megfelelni a szüleinek?
2019. jún. 8. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta, hogy ő is"

" ő nem lesz meleg"

"ő ezt nem vállalná fel meg sohasem járna fiúval"


Először beismeri, utána tagadja (vagy azt mondja, hogy visszaváltozik nemtudom milyenné), majd végül azt mondja, hogy az csak nem akarja felvállalni.

Fura ez.

Szerintem az, meleg. Sokan rejtőzködnek, nemcsak ő.

2019. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ő is a fiúkat szereti. Azután magyarázta miért nem lesz fiúval.
2019. jún. 8. 17:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok


Magyarázta? Abból, gondolom kiderült valami nem?


Amúgy szerintem azért szégyelli (és nem csak ő) mert ebben az országban még mindig úgy nőnek fel a melegek, hogy abnormálisnak tartják őket.

Azért akar "megfelelni" (rejtőzködni) a szüleinek, mert nem akarja, hogy kiderüljön. Nagyon sok a homofób szülő aki képes ezért kitagadni meleg fiát.

2019. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Először azt mondta, hogy bizalmasan elmondja mert én is elmondtam. Azt mondta hogy hazaköltözik falura, meg a szülei nem szeretik a melegeket, emiatt nem lehet fiúval. Arra meg nincs lehetősége hogy Pesten éljen, de ő ezt szégyellte. Helyes fiú, és nagyon férfias. Azt mondta, hogy a lányokat nem igazán kívánja, de nem tehet mást velük kell lennie. Sokat gondolok rá, néha úgy érzem ő is szeretett.
2019. jún. 8. 17:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismét az 1-es vagyok.


Gondolom a szülei sem tudják, nemcsak mások előtt nem vállalná.

Elég szomorú ez. Na meg ez semmit sem érne, hisz ha nem vonzódik a lányokhoz, akkor feleslegesen pazarolja el velük az idejét, na meg a lányokét is.

Remélem ő nem fogja elkövetni azt a hibát, hogy házasságig is elmegy. Mert ha igen akkor az életét cseszi el. Nincs értelme ezt tenni, csak rosszul járna.

2019. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem mondta el a szüleinek, mert ő ezt nem teheti meg. Mindig mondta, hogy örüljek hogy nekem jó szüleim vannak. Mert őt lelkileg tönkretennék érte, az apja megverné, mert régen célzott rá, hogy ő kinevelné belőle a melegséget, ha az lenne. Azt gondolom, hogy meg fog nősülni mert amikor hazament célzott rá. Kettesben meg boldognak tűnt velem.
2019. jún. 8. 17:46
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok


Elkeserítő. De még mindig azt gondolom, hogy ez nincs rendjén. Ebben a helyzetben nem szabadna hallgatnia a szüleinek. A felesége életét is tönkretenné. Mit szólna majd, ha nehogyisten kiderülne? Mit szólna majd az após, az anyós? Sehogy se jó ez. Le kéne végre sz*rnia az apját. Nem kéne hazaköltöznie alapesetben. Miért akar visszamenni? Mi veszi őt rá?

2019. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már sajnos hazament nem hallgatott rám. Azért költözött vissza mert Pesten drága az albérlet,a faluban meg munkája lett ahol a szülei élnek. Azt mondta, hogy igazából a lányok érzései nem érdeklik, mert ő is szenvedett eleget, miért foglalkozna valakivel. Attól félek hogy tönkreteszi magát, mert nagyon iszik, gondolom mindent magába folyt. Meg félek nehogy öngyilkos legyen. Szerelmes voltam belé, és ha érzéseim nem csalnak ő is, de ő nem vállalná soha. Egyszer beszéltünk a túl a barátságon filmről akkor azt mondta, hogy nekünk is ilyen szeretői kapcsolatban kellene lennünk.
2019. jún. 8. 19:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint mégiscsak elindul a rossz úton, amiről tudja, hogy rossz. Hagyja, hogy rosszabb legyen az élete, és az apjára hallgat, nem mond ellent neki....

Kérdező, kérlek ne haragudj meg ettől, de én nem tudom őt becsülni. Fontosabb neki a homofób apja véleménye és nem a boldog életet választja. Szerintem felejtsd el, keress más valakit. Ő már eldöntötte, hogy majd hazugságban fog élni egy nő mellett, akit nem is fog szeretni és titokban csalni fogja. Nem érdemel meg téged. Töröld ki a fejedből.

2019. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
1-es voltam
2019. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!