Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiuk. Milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Milyen volt az első szex fiuval?

Figyelt kérdés

mivel itt névtelenül megy, lehet őpszontén, akéár privibe is


Nektek milyen érzés volt első alkalommal szexelni egy fiuval? Milyen hamar mentetek el? Hová mentetek el? Fenékbe, testre, arcra, - első alkalommal, volt-e és ha igen, mennyi idő az előjáték, csókolózás, stb. és hol szeretkeztetek? Pl. hálószoba, fürdő, erdő, stb



2019. jún. 14. 13:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
* őpszontén = őszintén
2019. jún. 14. 13:15
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon jó volt, még úgy is hogy azért kicsit fájt az elején, meg nagyon fura volt ahogy feszít. De aztán pont emiatt is élveztem :D

Hogy mennyi idő volt, nem tudom, rendesen volt előjáték meg minden. Én végül úgy élveztem el hogy leszopott a partnerem. És nála szeretkeztünk a lakásán.

17/f

2019. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem még nem volt. Idén nyáron akarom. Emiatt is nézegetem a kérdéseket. Remélem jó leszek majd...
2019. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Jó volt nagyon. Bár az elsőnél elég hamar elmentem, mert annyira szűk volt. :D
2019. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Írhattok max 18 éves korig bezárólag. 17f
2019. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem se volt még, de szívesen kipróbálnám 17/f
2019. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg csak orál volt még játszadozás addig élveztem. Aztán a tényleges aktust már nem, de ez abszolút a partner hibája.

Sokkal később, érettebben és a megfelelő személlyel fantasztikus volt.

2019. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem teljesen ért meglepetés, mivel az első pasinak sokkal kissebb pénisze volt, mint amekkora dildóim vannak. Oldalt fekve csókolóztunk, ő közben sikosítózta a fenekem a mutatóujjával, én közben a farkát kenegettem majd az első behatolás úgy történt hogy háton feküdtem az ágy szélén lábaimat a nyakába raktam és finoman belém csúszott.
2019. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Én még szűz vagyok. Pedig már igazán szeretném megtapasztalni:D 18/F
2019. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
10 percet szoptam, majd utana vagy fél órán át dugta a fenekem. A végén a számban ment el. Nagyon jó volt.
2019. jún. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!