Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elsőre barátság extrákkal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőre barátság extrákkal, működhet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most lenne az első élményem fiúval, de ez csak barátság extrákkal max, mivel a partnerem biszex és van is barátnője. Kicsit rosszul is érzem emiatt magam... De nagyon kedves és türelmes, már jó ideje csak beszélgetünk, és csak az lesz amit én akarok, ami nekem nem sok. Elsőre nem is akarok nagy dolgot, csak beszélgetést és pettinget, kézimunka, tipi-tapi.

Szerintetek jó lesz így is? Más is volt így elsőre? Félek és izgulok, de nem akarok örökké várni és azért nekem is vannak vágyaim, csak elég érzékeny vagyok és félénk. :/ Nem akarom kihasználva érezni magam es rossz embernek a megcsalás miatt (előttem is volt már jó pár fiúval, és nem is az én barátnőm, én független vagyok, de még is bánt kicsit, ugyanakkor vágyok is rá...)

Persze tudom hogy nem lehet minden tökéletes, és nem mindenki az igazival, a szerelmével van elsőre, ugye?



2019. ápr. 25. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Végülis tényleg nem mindenki a szerelmével van először, de azért mégis úgy a legjobb

Azért az első egy elég maradandó élmény..de ha neked így megfelel akkor semmi gond

Viszont..ez a barátnős dolog egy kicsit engem zavar, elég szemét dolog lenne vele szemben, abban a tudatban él, hogy a barátja mindennél jobban szereti és eszében sincs megcsalni erre ez..ha még nem is derülne ki, akkor is..

Most csak próbáld a helyébe képzelni magad

Ne értse félre nem kioktatni akarlak, csak segíteni

Ez csak a személyes véleményem

A döntés a te kezedben van

2019. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

"Viszont..ez a barátnős dolog egy kicsit engem zavar, elég szemét dolog lenne vele szemben, abban a tudatban él, hogy a barátja mindennél jobban szereti és eszében sincs megcsalni erre ez..ha még nem is derülne ki, akkor is.."


Nehogy már ő érezze szarul magát emiatt, ő független, a másik pasi fogadott hűséget és ő játsza el a másik bizalmát.


Te tudod mit szeretnél, addig jó amíg te is ahhoz tartod magad, hogy csak barátság extrákkal, de elég hamar bele lehet esni abba a hibába, hogy beleszeretsz, velem is előfordult.


Én azzal veszítettem el akibe szerelmes voltam 21 évesen, te mennyi idős vagy?

2019. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2019. máj. 5. 09:55
 4/5 -remete- ***** válasza:
100%
Biszexként nagyon nehéz megállapotni. Viszont azt tudom írni, hogy fiuként fiuba nem tudok szerelmes lenni így ez az oldala az életem hűséges. De fiukkal már más a helyzet. Stabil barátságra törekszem. Volt évekig tartó ilyen kapcsolatom. De megbeszéltem a parteremmel ha talál olyat akivel tud hosszú távon szerelmes lenni akkor lelépem és hálásan köszönöm az elmúlt időt amitegosztott velem. Homokapcsolatba szerintem semmiképp nem fér bele a megcsalás mint ahogyan a heteróba se.
2019. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen helyzetben voltam, az első egy barátság extrákkal kapcsolatban történt meg. Nem akartam már tovább várni, azóta se bánom, jó volt.
2019. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!