Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez most teljesen komoly, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most teljesen komoly, hogy akikkel erőszakoskodnak, azok tűrik minden szó nélkül és nem jelentik sehová?

Figyelt kérdés
Olvasom itt a kérdéseket és válaszokat és döbbenten látom, hogy mik vannak! Az áldozatok miért némák?

2019. jún. 15. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem buli elmondani mindenkinek. Egy flegma zsarunak 5x meg a bírósàgon...
2019. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Ja meg nem tudta senki 16 èvesen...

Ez volt az én storym:

Egy alkalmi randiból indult. Megbeszéltük, hogy ő lesz-p és esetleg megdugom. A talin közölte, hogy sz-pjam le. Mikor nemet mondtam adott két pofont lefogta a kezem és erőszakkal tömte a számba, majd megdugta a szám hiába öklendeztem, stb. Majd tele élvezte és nevetve kiment a mosdóba. Ezután felöltöztem csendben és ott is hagytam.

2019. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak! Meg én egyszer mondtam el, hogy segítséget kérjek és nem nekem hittek. Jól megszívtam miatta.....
2019. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam, nulla családi háttérrel, vagy még annál is rosszabbak. Évek múlva, akkor is igen csak nehezen beszéltem róla egy "szakembernek". Nem történt semmi, csak még rosszabbul jöttem ki belőle.
2019. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

Kerdezo, hogy lehetsz ilyen szerencsetlen? Hol elsz Te egyaltalan?

Hova jelentsek szerint? A NAV-hoz? Orban Viktorhoz?

Eskuszom Te vagy arra az elo pelda, aki meg az utcara se lepett ki eleteben.

Ha egy ilyen ugyet bejelentesz, orulhetsz ha egyaltalan lesz belole nyomozas. Ha veletlenul lesz, akkor hogy tortenik a nyomok rogzitese? Hogyan tortenik a bizonyitas? Hogyan jut el egy birosagig? Tudod bizonyitekok nelkul senkit sem lehet megvadolni, ugy hivjak hamis vad, amely buncselekmeny.

Ha veletlenul valamilyen oknal fogva megis sikerul eljutni a birosagig, akkor is hosszu ut vezet odaig, hogy valakit bunosnek talaljanak, es eliteljenek, ezert van vedougyved.

Egy ilyet vegigvinni szinte teljesen remenytelen, mar meginditani is az eljarast...

Felfogtad most mar, hogy nem ilyen egyszeru jelentgetni? Amugy tuti a hozzad hasonlok miatt van tele a rendorseg kamuugyekkel, es a rendes ugyeket nem birjak megoldani, amikor valaki elhunyt, megserult, tehat a sulyosabb ugyekrol beszelek, nem egy szimpla "eroszakoskodasrol". Persze, valaki szid engem az utcan, bejelentem, es vesztegetem vele mindenkinek az idejet, turelmet.


Hajra, pontozzatok le, de nagyon idegesito az ilyen, realitastol tavol allo emberek kerdeseit, es valaszait olvasgatni. Egy valamit kell eszben tartani, amig valakirol nem bizonyitjak be, hogy bunos, addig az artatlansagot kell velelmezni.

2019. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Ne legyél hülye utolsó!

Megerőszakolnak szépen elsétálsz a rendőrségre és bejelented. Elküldenek orvoshoz ahol látleletet vesznek és kenetet a szádból/végbeledből. Ruhádról szintén kimutatható a sperma. Azonosítható az elkövető. És igenis komolyan veszik. Ha nem akkor mész a megyei rendőr főkapitányságra. A feljelentés mellé még panaszt is csatolnak. A belső vizsgálatot nem kockáztatják a helyiek sem.

Az ilyen hozzáállás miatt csinálják meg egyre több emberrel. Mert nincs következménye az erőszaknak. De az is biztos, hogy egy ilyen után tőbe vágnám le az illető farkát...

2019. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze könnyű mondani, hogy el kell mondani, meg elmenni a rendőrségre, de ha te vagy ilyen helyzetben akkor egész más az egész
2019. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

#6:


Pl. most hogy lehulyeztel, akkor mehetnek is a rendorsegre, es feljelentelek.


Akkor tul a cinikussagon, vissza a lenyeghez: A kerdezo nem irja, hogy megeroszakoltak valakit, hanem "eroszakoskodas"-t ir. Az nem ugyanaz. Belso vizsgalat? Nem tudsz Te semmit arrol, hogy tortennek a dolgok a gyakorlatban.


Amugy hajra, vagj tobe nehany farkat, majd a bortonben meglatogatlak, tenyleg kivancsi vagyok mifele emberek irkalnak ennyi marhasagot. Ugyhogy ne felejtsd el megirni, hova vonulsz majd be.


Amugy irok en valamit, hogy gondolkodj rajta, de nem azert, hogy utana beszologass. Mit csinalnak a 14 evesek? Reszegen, bedrogozva tancolgatnak (Stb.), csabitgatnak, az interneten megy a szajkarate, utana mikor valaki tenyleg lefekszik veluk, akkor megbanjak. Es megy a feljelentes, szulok, rokonok, mindenki altal alatamasztva. Kozben meg a kis 14 eves volt aki az egeszet kezdemenyezte, csak utana megbanta, igy lett egy "kolcsono akaratbol" eroszak (plusz a "tanuk' akik jo esellyel soha nem lattak semmit, megis vallanak). Ezert is fogadtam meg hogy 20-25 ev alattival soha semmit. De azokkal is csak akkor, ha komolyan veszik a kapcsolatot es vannak bennuk stabil erzesek.


Azt javaslom #6, hogy a tobbi gondolatod tartsd meg magadnak, en sem irok tobbet, nem celom a vitatkozas a low IQ kategoriaval.

2019. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Tudom, hogy más. Nem ítélkezem, de nem úszhatja meg. Vannak segélyvonalak. Kaphatsz segítséget. Elkísérnek rendőrségre is orvoshoz is. Akkor is nehéz lesz de nézd azt, hogy ha nincs következménye akkor holnap vagy holnapután valaki mással is meg fogja csinálni. És ezt Te meg akadályozhatod.

És hidd el nem csak neked ciki. Neki is az lesz a rendőrségen elmesélni a történetet. És azt se feledd, hogy 2-8 évig terjedő büntetési tételről beszélünk. És erőszakos esetekben nem jellemző a felfüggesztett. Az erőszakolónak a börtön sem lesz móka...

2019. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#8 megfogadom amit írtál és nem szólogatok be csak egy dolgot jegyzek meg annak ellenére, hogy el sem tudom mondani mennyire nem értek egyet veled.


14 éves elcsábít és utána megbánja hogy lefekszel vele?

Megoldás? Nem kellene 14 évesekkel kezdeni. Ámen

Te meg ezen gondolkodj...

2019. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!