Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak ha félek egy új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha félek egy új kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Egy elég erőszakos kapcsolatban éltem eddig és most egy nem túl szép szakításon vagyok túl. Igazából mostmár félek újra ismerkedni, nehogy valaki hozzá hasonlóval találkozzak. Már nem bízok a férfiakban sem..Tudom, persze nem mindenki ugyanolyan, de mégis félek

Valami tanács esetleg, hogy mit tehetnék?


2019. jún. 21. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj magadnak egy kis időt :)
2019. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj időt magadnak, szar lesz egy ideig de ezt a sebet csak az idő gyógyítja be. Nem kötelező mindig párkapcsolatban lenni
2019. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az idő majd segít, de a továbbiakban sokkal óvatosabb leszel majd.
2019. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elején még minden rendben volt...később kezdtek eldurvulni a dolgok
2019. jún. 21. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nem kell nagyon rágörcsölnöd a dologra.nem minden pasi egyforma.ismerkedj, de tartsd be a fokozatosságot.ne durr bele és felejtés gyanánt mindegy alapon
2019. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ígyjártál senkinek nemszabadna ilyet átélni. Hagyj magadra egy kis időt majdha újra ismerkednél ne aggódj a várakozástól ha szeret megérti minmentél keresztül és ő is vár türelmesen.
2019. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem két évig volt a párom egy erőszakos bunkó. Utólag nem számítanak a miértek, ne is foglalkozz ilyesmivel. Én jelenleg frankón tudok ismerkedni, rengeteget szexelek, több partnerem is van rá. Érzelmileg viszont egy csőd vagyok. Két pasi is szerelmet vallott a partnereim közül, de nem merek/nem akarok/nem tudok szorosan kötődni egyikhez sem. Barinőm szerint valami önvédelem lehet ez, és most már olcsó ribinek is érzem magam, mert így kihasználom őket...

Ne foglalkozz másokkal, csak azzal ami neked jó!! (köpködésekre nem vagyok kíváncsi)

2019. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!