Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nehéz passzívat találni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz passzívat találni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok adonisz alkat. Értem ezalatt, hogy alacsony, normál alkat átlag intim mérettel.

Érdekel, hogy milyen lenne férfival/fiúval, de tartok tőle, hogy csak a számok számítanak?



2019. jún. 21. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mármint aktív lennél?
2019. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Van akinél számítanak a számok!intim méret,életkor,magasság ,testsúly.de szerintem ez nem gáz.mindenki keresi a számára legmegfelelőbbet.nekem a számok közűl az életkor és a testsúly számít.a testsúlyba is az hogy legyen arányos.ne legyen kövér valaki.az hogy van egy kis súlyfelesleg az nem gáz...de mértékkel.
2019. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Persze belekerül vagy 3 percbe, ha nem zavar hogy minden otvart elkapsz tőle.
2019. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyebb mint aktívat
2019. jún. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aktívként nem mondanám hogy könnyebb találni passzívat
2019. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem csak az számít,hogy ne legyen túl vastag a farka a partnernek,ezen kívül odatartom a fenekem akárkinek természetesen a tisztaság fontos.
2019. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Gratula hogy töröltetted a válaszomat.


Kívánok ezért cserébe sok fertőzőtt első szóra a segget oda tartó beteg állatot

2019. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a legfontosabb az ARC és a SZEMÉLYISÉG. A méretek a virtuális térben névtelen nyomuló, nulla érzelmi intelligenciával rendelkező, félautista, egy menetet бaszni akaró, kétbites, buta, tizenéves-taknyos, aktív fiúkat érdekli. A többit annyira érdekli, hogy ne essen valami extrém kategóriába, mint elhízott, féllábú meg kettő méter húszas... de 10-ből 7-et nem fognak azért elhajtani, mert az átlaghoz képest néhány centi ide meg oda, ha amúgy helyes és emberileg normális.
2019. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!