Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tanácsoljak neki most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoljak neki most hogy elmondta azt, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Az unokatesómról van szó. Felesége és gyereke van. Sokszor magába van roskadva az utóbbi időben ezért elhívtam a haverokkal sörözni. Amikor mindenki elment beszélgettünk. Elárulta nekem hogy régóta vágyott arra, hogy férfival kipróbálja, és a felesége bele is ment, és hármasban voltak. De csak annyi volt, hogy a csávó lerendezte, anális nem volt meg orálisan sem csinálhatta a csávónak. Viszont ő rájött ebből, hogy meleg. Mert voltak ilyen érzései régen is. A felesége megnyugodott, hogy kipróbálta, azt gondolja hogy ennyi volt. Fogalmam sincs mit mondjak neki mert gyereke van, de közben meg férfiak után vágyakozik.
2019. jún. 22. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakitson a feleségével,attól a gyerek még az övé marad, látogathatja ugyanúgy. Nem feltétlen kell elmondani az okát, mondja hogy nem érzi azt mint régen és nem a felesége hibájából, próbáljon békességben és nyugalomban elválni főleg a gyerek miatt. Én sem örülnek ha valaki úgy lenne velem hogy nem szeret. Így ő is és a felesége is kapnak esélyt uj part találni .
2019. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondásod alapján ő inkább biszex. Én azt tanácsolnám, hogy beszélje meg a feleségével. Vagy elfogadja így vagy nem. Te nem tudod helyette megoldani.
2019. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is biszex.

És ha nyitottabb lenne a világra, akkor rájönne, hogy ezzel nincs egyedül. Én melegként rengeteg családos apukát ismerek akik titokban pasikhoz járnak.

Azt nem értem miért nem beszéli meg ezt a párjával, szerintem megértő lenne, már csak abból kiindulva, hogy belement egy ilyen játékba, hogy pasival is legyen a párja.

2019. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a gyerek miatt együtt maradni a létező legrosszabb döntés. Egy gyereknek nagyon nehéz feldolgozni a válást, de azt meg még nehezebb, hogy egy boldogtalan és feszült pár neveli fel. Vannak a szocializációban ún. keresztmetszeti és hosszmetszeti hatások. A keresztmetszeti hatások alatt ilyenekre kell gondolni, hogy válás, halál, baleset, új munkahely, betegség stb.

A hosszmetszeti hatások pedig olyanok, mint erőszakos anya/apa, állandó feszült otthoni légkör stb.

És ezek együttesen alakítják a gyerekek személyiségét.

És természetesen nagyon nehéz a gyereknek, ha a szülei szétmennek, de jó és őszinte kommunikációval, szükség esetén egy pszichológus segítségével ezt fel fogja dolgozni.

Ha pedig miatta együtt maradnak, akkor felnőttként tele lesz félelemmel, tele lesz feldolgozatlan konfliktusokkal.

Ha együtt akarnak maradni, akkor pedig nem kell titkolni a gyerek előtt, hogy biszex az apja. A gyerek első hiteles férfiideálja az apja. A hitelesség nem azt jelenti, hogy hetero. Azt viszont jelenti, hogy meri azt mutatni, aki. A hitelesség pedig azért fontos, mert azt fogja eltanulni, amit lát. Igen, ha nem titkolják a gyerek előtt, lesz a gyerek és az apa között pár nehéz beszélgetés, de azt fogja látni a gyerek, hogy az apja mer magáról beszélni és felelősséget mer vállalni azért, aki.

Én azt tanácsolnám az illetőnek, hogy gondolja át, hogy mit akar. Hogy együtt tudna-e maradni a feleségével jó szájízzel és tudná-e tisztelni, szeretni. És hogy be tudja-e azt vállalni, hogy a gyerek előtt nem titkolózik, bármilyen nehéz is. Ha erre a válasz nem, akkor a válasz adott: válás. És akkor meg vállalja be, hogy megértetik a feleségével a gyerekkel, hogy ez nem az ő hibája, hogy nagyon szeretik őt. És vállalják azt, hogy ez nehéz lesz.


De NE a gyerek igya meg a levét annak, hogy a szülők döntésképtelenek.

2019. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Maradjon a gyerek életében, de nem muszáj a feleségével élnie. Vagy beszéljék meg, hogy mikor találkozzon a gyerekével az unokatesód, ha elváltak, mert ha nem látja a másik szülőt a gyerek, akkor az rosszul esik neki.
2019. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A felesége csak egy alkalommal egyezett bele, abba hogy a pasi orálisan kielégítheti a férjét. Ha tudná, hogy más is érdekli kiborulna. A gyerek még kicsi, óvodás.
2019. jún. 22. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!