Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti tudtuk szerelmesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti tudtuk szerelmesek lenni férfiakba vagy csak a szexre mentek?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos nektek egy kapcsolat?
2019. jún. 22. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Azt hittem, hogy tudnak szerelmesek lenni, de rájöttem és magam körul is azt láttam, hogy a kéj mindent visz.

Nem bírnak magukkal, kortól fuggetlenul sajnos. Tönkretesznek minden szép álmot, jó kapcsolatot, sok közös emléket, ha jön egy centivel hosszabb f.....Vagy egy csábító aljas ember.

De talán ebben a heterok sem kulönbek.


Jobb nem számítani a szerelemre,mert csak sírás a vége. Ha tényleg igazi jön, akkor pedig nagyon meg kell becsulni. De még így is kérdéses, meddig tart.....Mert Zorán is elénekelte: " jaj a szerelemnek múlnia kell "....

2019. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok szerelmes lenni.
2019. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2019. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sem megyek.
2019. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Szerelem nincs melegek között, csak a faxra mennek, ha vége a menetnek, mindenki megy a dolgára...beteg világ ez sajnos...

/Egy szerelemre és társra vágyó férfias heteros "emberi" meleg srác./

2019. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmesnek lenni könnyű, na de, hogy meddig tudsz az maradni...

Persze sokan keverik a vággyal vagy akár a sima szeretettel

De ha igazán szerelmes leszel valakibe, az sem tart örökké

Ahogy azt mondják, a szerelem múlandó


Persze lehet, hogy csak én vagyok túl pesszimista..

2019. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen én tudok szerelmes lenni.sokan azért nem találnak olyat aki szerelmes is tud lenni mert van egy képzeletbeli elvárásuk ...ami közé tartozik az is hogy érzelmes gyengéd párkapcsolat,de egy másik kritérium nem megléte mindent üt...és két szék között a padlón találják magukat.néha nem árt a flexibilitás!
2019. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!