Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért viselkedik így a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés
Szakított a barátnőjével, de már le volt foglalva a külföldi nyaralásuk. Így elmentem vele, tudja rólam, hogy a fiúkat szeretem. Úszás közben hülyéskedett. Este dicsért, hogy milyen jó testem van, meg szépen lebarnultam. Amikor fürödtem bejött a fürdőbe, meg akarta mosni a hajamat. Nekem tetszik a barátom ezért engedtem, meglepett amikor mondta, hogy máshol is megszeretne mosni. A két hét alatt csak velem volt, nem csajozott. Olyanokat mondott, hogy külföldön kellene együtt élnünk. Azt mondja hogy belém szeretett, mégis amikor hazajöttünk már olyanokat mondd, hogy nagyon titkolnunk. Külföldön meg laza volt, most nem azt mondom, hogy mondjuk el mindenkinek. Amikor meglátta a szüleit, egyből mondta hogy a jó csajok ott meg a bulik. Nem értem miért ilyen?
2019. jún. 23. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert (egyelőre) nem akar nyíltan biszex/meleg lenni.
2019. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarja vállalni a következményeit. Fogadd el és segíts neki
2019. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha heteró akarna lenni az nagyon rossz lenne.
2019. jún. 23. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy vonzódik irántad. Beszélj vele nyugodt körülmények között, és találjatok valami megoldást ki. Ne hagyd elfutni ezt a kapcsolatot.
2019. jún. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!