Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, ti miért húztok gumit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miért húztok gumit, szex közben?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés a melegeknek szól. Most mondom, hogy nem vagyok meleg, csak ez így eszembe jutott és érdekelne. Fiúk, ti szex közben miért használtok kotont? Végülis nem tudtok terhesek lenne, de akkor mi értelme van?
2019. júl. 5. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok meleg, de gondolom azért hogy ne kapjanak el semmilyen betegséget egymástól.
2019. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Komoly gondok vannak itt kérem szépen. Tényleg ezt tanították neked, hogy a gumi csak a terhesség elkerülése miatt kell? Szerintem beszélni kéne valakivel erről.
2019. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal is komoly bajok vannak, akik mondjuk #2-t lepontozták.

Persze, terjedjen csak a HIV meg a tripper nyugodtan!

2019. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2019. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem akarok bármiféle bajt elkapni. Tartós kapcsolatban természetesen elmarad az óvszer.
2019. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A feneket nem szexelésre tervezték, hamarabb megsérül, mint egy punci, és sokkal nagyobb az esélye, hogy elkap valami betegséget.
2019. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sorolom, jó? HIV, Gonorrhea, Chlamydia, Szifilisz, E. Coli, Hepatitis B, HPV, Trichomoniasis és még folytathatnám, hogy milyen remek és nagyszerű betegségeket lehet elkapni védekezés nélküli szex útján.


De engedd meg, hogy visszakérdezzek: ezek szerint Te nem húzol gumit, ha a lány tablettát szed? Mert akkor baromi felelőtlen vagy, és jobban tennéd, ha elmennél egy nemibeteg-szűrésre. Ugyanis ezeket Te is elkaphatod, nem csak mi, és hidd el, egyiket se szeretnéd.

2019. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os, az emberi szájat se arra tervezték, hogy különböző nemiszerveket fogadjon be, vagy nyalogassanak vele, mégis, biztos vagyok benne, hogy oda-vissza vagy az orális szexért.
2019. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 Én nem azt írtam, hogy ne anális szexeljenek, mert nem élvezetes, hanem azt, hogy a popsi sérülékenyebb. Mert szűk, mert nem nedvesedik, mert gyengébb, nem arra lett kitalálva, hogy egy péniszt húzogassanak benne, ezért kellene óvszert használni. Igaz, a szájat sem, de az nem is olyan kicsi, hogy szét kelljen feszíteni, és nedves is. Sokkal nehezebb felsérteni, mint egy feneket.
2019. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!