Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok, kerestek ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok, kerestek ilyet?

Figyelt kérdés

Vannak olyan magas (185 felett) aktív-uni férfiak akik a férfias, maszkulin masszívabb fiatal passzív srácokat preferálják?



Férfiasnak, ápoltnak és stílusosnak érzem magam, de azt tapasztalom az aktív fickók lányos szőrtelen fiúkat keresnek.



2019. júl. 10. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát én pont a férfias passzívokat kedvelem....de sajna nem ugrom meg a magassági küszöböt
2019. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Felteszed ezt a kérdést - úgy tizennyolcszor per hó - lényegében azon kinyilatkoztatással, hogy ezek a csúnya-gonosz igazi férfiaggyal működő melegek elvárják a másik fél femininitását (vagyis hozzájuk képest a másik legyen a gyengébb fél), pediglen nem kéne nekik ilyen csúnya nagy elvárásokat támasztani... De te, te észre sem veszed magad, csak közlöd zárójelben kiemelve, hogy a férfiember 185 felett kezdődik, mint a részedről kötelezően elvárt maszkulinitás elsőrendű alaptényezője...


Tudod, akkor lesz hajlandó egy domináns mentalitású személy téged választani pici virágszálának, amikor te egy 170 centis, vézna, tutyimutyi férfit hajlandó leszel férfinak nézni. Vagy nem leszel? Akkor te mért lennél jó olyannak, aki meg valami virágszálat keres? Az aktívak dobják el a tipikus elvárásaikat, de te azért jogosan elvárod a herceget fehér lovon? Ne válaszolj, ne írj, csak gondold ezt végig magadban.

2019. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A reakció fontos:'). Honnan tudni én kikkel voltam eddig és 'kinek adtam esélyt'? Lehet írni, hogy a külső és egyéb tényezők nem fontosak mert nyílván azok. Az ismerkedési korszakának az elején az ember azt gondolja a külsőbe 'bele lehet szeretni' majd, ha találunk olyan partnert; ezzel tökre egyet értek, viszont látjuk, és én is észrevettem hogy ez egyáltalán nem így van.


Férfiaggyal megáldott melegek? --> jó esetben ennek így kellene lennie (nincs probléma ha a másiknak eltér a véleménye és "női agya" van)


Ha az embernek vannak listái nehezen fog ismerkedni.🤷🏻‍♂️ Az elvárások valamelyest mások, azon lehet lazítani.


Mindenkinek van ami jobban tetszik, a fenti magasság dolognak volt célja:').

2019. júl. 11. 05:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan az aktiv ,hogy ferfival akar lenni,,nem lanyos tipussal, ,akkor ferfias passzivat keres.Sok aktiv a sportos,edzett,ferfias sracokkal erzi jol magàt.ket ilyen fiu nemcsak szex,de haversag,bulizas,sportolas,is kialakulhat,tobb idot tudnak egyutt tolteni.
2019. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Én ugyan passzív vagyok, alacsony, vékony és olyan hiperérzékeny vagyok, mint az állat. De a saját életemen én uralkodom vasmarokkal, és ha valaki megpróbál felettem bármilyen szempontból uralkodni, azt először figyelmeztetem, másodjára, ha a figyelmeztetés ellenére is csinálja, kidobom a francba. Lehet, hogy fáj, de inkább egyszer fájjon, minthogy éveket húzzak le úgy, hogy valakinek a kutyája vagyok.

És soha senki nem vonta kétségbe, hogy férfi vagyok, teszem hozzá, én sem.


És mi a rosseb ez a férfi agy-női agy duma? Ha egy férfi nem szégyelli, hogy érző emberi lény és nem robot, akkor már mindjárt női agya van? Tudod pontosan az ilyen agyf**z gondolkodásért tart ott a magyar mentális egészségkultúra, ahol. Igen, embertani tény, hogy nagy mintán nézve a férfiak racionális oldala a fejlettebb, míg a nőknek az emocionális oldaluk. Ez viszonyt arányt jelent, és nagyon sokan értik félreértik:

A férfiak nem robotok, akik elfutnak az érzéseik elől, hanem általában véve a racionális gondolkodásuk fejlettebb az emocionális gondolkodásuknál. Ez nem jelenti, hogy emocionálisan fejletlenek

Ahogy a nők nem hisztérikák, akiket csak az indulataik és érzelmeik irányítanak és képtelenek észszerű döntést hozni.

Ne érts félre, nem téged támadlak, hanem ezt a beskatulyázást. Meg tényleg, te még a jobbik eset vagy, mert nem teszel különbséget értékesség szintjén "férfi/női agy" között.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: igen, biztosan van ilyen aktív is, hiszen azért vagyunk páran melegek. :D


Tényleg ne személyes támadásnak érezd ezt, csak úgy éreztem, ezt le kell írnom.

2019. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Senki nem sértődött meg semmin, nem is kell. Csupán egy korábbi válaszra reflektáltam.


Kezd pszichológiába torkollni a téma...


Egyszerűen ma már nem igények az érzések és gondolatok.

2019. júl. 15. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!