Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuálisok! Rajtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuálisok! Rajtatok látszik, hogy a férfiakhoz vonzódtok? Lányosak vagytok?

Figyelt kérdés
Bocsi, de nem ismerek személyesen homoszexuálisokat!
2019. júl. 15. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan vekony alkat vagyok, de nem hinnem, hogy barkit megkerdezel akkor aztmondja hogy en tuti meleg vagyok :DD

De 1x olvastam egy taktikat, ami teszleg jo lehet. Tegyuk fel, ulsz egy metron es latsz egy eleg helyes pasit. Ha latod, hogy nem telefonozik, hanem az emberwket nezi, akkor megnezed hogy ugy nagyjabol kit nezhet. Ha ez ugy nem nagyon jott be, akkor ugyan ugy a helyes pasit megnezed, aztan a tomegbol megnezed, hogy ki nezi meg ot. Remelem ertheto volt, mert kezdtem mar osszezavarodni xdd

2019. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Én rajtam látszik szerintem a teljes testem szőrtelenítem karokat lábakat is vékonyra van szedve a szemöldököm és mind a két fülem be fülbevalót hordok
2019. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam azért látszik, még ha nem is vagyok teljesen lányos. Pl. nem hordok női ruhákat, nem hosszú a hajam, stb, de azért a viselkedésemen, hangomon, gesztusaimon, érdeklődésemen érezhető. Eddig kb. senki nem lepődött meg, ha elmondtam, hogy meleg vagyok. :D
2019. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én például mikor elmondtam a legjobb barátomnak, meglepődött :))

Tehát rajtam nem látszik, annak ellenére, hogy nem vagyok az a maszkulin típus.

2019. júl. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam nem látszik, de mivel olyan városkában élek, ahol az emberek között (sajnos) nem lehet titkokat tartani, csak találgathatják, hogy mi okoz nekem örömöt. Egyébként kissé különc vagyok. :)
2019. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!