Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuálisok! Ha dönthetnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuálisok! Ha dönthetnétek hogy holnaptól heterók lesztek vagy maradtok melegek hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 11. 10:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen hetero.
2019. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
nekem tetszik,hogy meleg vagyok,maradok happy pride
2019. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Maradnék meleg. Nincs problémám vele.
2019. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 0224 ***** válasza:
93%
Maradnék meleg 🤗😊
2019. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 DominikX ***** válasza:
94%

Maradnék meleg. Ezzel együtt fejlődött a személyiségem.

Nélkül nem lennék ugyan az az ember.

22/F

2019. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Hasonlóan vélekedek mint az utolsó. Ha nem lettem volna meleg, most teljesen más lennék. Más úton jártam volna, nem így fejlödtem volna.

Nagyon hosszú lenne leírnom, hogy mennyire befolyásolt abban, hogy milyen lettem. Regényt lehetne írni.

Ha most élnék azzal a lehetőséggel, hogy egy varázsütéssel heterová változtassam magam, azzal csúnyán hátat fordítanék mindezeknek. Konkrétan gyökértelenné tenném magam.

Ha 10 évesen adatott volna meg ez a lehetőség, lehet ki is használtam volna.

Van múltam, fontos dolgokra tanított meg a sors.


20/F

2019. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem "szeretek" meleg lenni, nem vagyok rá "büszke" de már nem is szégyenlem. Együtt élek vele mert a részem. Olyan részem ami velem együtt fejlődött. Ami hatással van rám kb. azóta amióta az eszemet tudom. Ha hirtelen heteróvá válnék az ugyan olyan sokk lenne, mint amikor gyermekként rádöbbentem, hogy meleg vagyok. És ezt még egyszer nem volnék képes végigcsinálni.

Meleg vagyok. Ez vagyok én.

Ez a kérdés olyan, mint ha azt kérdeznék tőled, hogy ha lehetséges lenne, és mindenki azt mondaná, hogy úgy volna helyes szeretnél-e holnaptól nővé válni (feltéve, hogy férfi vagy. ellenkező esetben fordítsd meg). Megváltoztatnál-e magadon valamit ami a lehető legmélyebben gyökerezik a személyiségedben csak azért mert lehet és valaki azt mondja, hogy az a helyes?

2019. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
13 eves lennék akkor igen de igy 32 evesen mar nem
2019. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Maradnek homokos nem akarok lemondani a jo ferfiakrol
2019. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg elég sok problémám lesz még a melegségemből adódóan, egyszerűbb lenne heteroként.
2019. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!