Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire normális ha sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha sex előtt piáztat a barátnőm csaj azért mert olyankor teljesen más ember leszek, sokkal vadabb és energetikisabb?

Figyelt kérdés
Akkor vajon pia nélkuli állapotban nem erzi magát jól velem?
2019. márc. 28. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Vedd rá magad, hogy akkor is eléggé tudsz durvulja, és így megérti, hogy józanul is ki tudja hozni belőled a vadállatot. 25/F
2019. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy is jól érzi magát veled, viszont nyilván alkohol hatására teljesen leépülnek a gátlásaid, és állatiasabb leszel, amit például én is nagyon tudok élvezni, meg rajtam kívül még sok nő.

Azért arra érdemes lenne ügyelni, hogy ne alakuljon ki nálad alkoholizmus.

Beszélj vele, hogy mire vágyna, és próbáljátok meg alkohol nélkül csinálni, mert hosszútávon ez így nem igazán működőképes, ha viszonylag gyakran vagytok együtt.

2019. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem normális. :( Lényegében egy jó szexszel, orgazmussal jutalmaz azért, mert iszol. Ez szépen beépül az agyadba és nehéz lejönni a piáról. Vagy nehéz lesz nemi vágyat érezni pia nélkül.


Az meg a másik, hogy nem tisztel se téged, se magát annyira, hogy elmondja mit szeretne és megkérjen rá, hogy együtt találjatok a problémájára megoldást.


A harmadik meg igen, az, ami a kérdésben van. Pia nélküli állapotban nem érzi jól magát veled... Mert lehet ezt kihozza belőled a pia, de ez nem te vagy.


Le kéne ülni és átdumálni, hogy ki mire vágyik és ki mennyit tud vagy szeretne beleadni a dologba

2019. márc. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!