Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már olyan, hogy kifejezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kifejezetten kellemetlen érzés volt, ahogy a partneretek nyalt? Ha igen: miért volt kellemetlen, mit csinált rosszul?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Velem még nem volt ilyen. 24L/L

Amúgy tényleg senki se nézi a kategóriát???

2019. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én válaszolok:


Fogazott. Viccen kívül :D Valahogy hozzám ért többször is a foga. Azt hittem, hogy elsírom magamat ott helyben, hát borzalmas volt. xD


Később már ügyesebb volt, de eredményt nem ért el. :(

2019. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

Háát igen. Tudott dolog, hogy a pasik 85%-a nem tud jól, élmény-élvezetdúsan (nem csak orgazmusdarabszámilag) jól nyalni.

Ez van. És amelyik nem tud, az nem is fog tudni. Mert nem ABCDE pontok elmondása után fog tudni, soha nem lesz belőle semmi.

Ezért (is) jó nekem, mert az a lány aki hagyja, sőt akarja akár egy órán át is, na az eláztatja a lepedőt velem-alattam.

Ez eddig is igy volt, ezután is igy lesz.

2019. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Kellemetlen nem, de semmilyen igen. Eddig 2 fiú próbálkozott mindkettőnél simán el tudtam volna aludni. Egyszer még ásítottam is szerencsére nem vette észre.

21l

2019. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hmm mindkét oldalról volt olyan hogy nem az igazi.


Adni jobban szeretek, de ha a lány nem rak párnát a feneke alá akkor nincs mese hasra kell feküdni. Ezt nem tudva kezdőként baromira meghúztam a nyelvfékem...picit túl lelkes voltam. Napokig fájt😂


Kapni is jó de igazán azt szeretem ha egyszerre ujjaznak és nyalnak.

Eddig egyik partnerem se fogazott, és így anatómiailag nem top mennyire lehetett pókharapó hogy ez így nektek összejött.


Azt nem szeretem ha bármiféle felvezetés nélkül elkezdik szívni a csiklómat, de ezen kívül más semmi nem volt kellemetlen.

2020. máj. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

em sokszor probalta, talan kb 2x es mind a ketszer szo szerint fajt amit csinalt. Mondtam neki, hogy ezt inkabb ne eroltessuk tovabb, mert nem jo amit csinal es hiaba probaltam elmagyarazni neki, hogy en hogyan szeretem, nem ugy csinalta.

En nő, ő ferfi

2020. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!