Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek az első alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek az első alkalommal elszakadt a szűzhártyátok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

A szűzhártya aktus közben, a behatolás és a "mozgatás" hatására szakad el. Nem egyforma egyébként sem mindenkié, van akinek erőteljesebb másnak csak tényleg egy apró hártya ami szinte csak pár pötty vérzést okoz.

Az első alkalom nem fáj! (ha figyelmes a partner) Akkor viszont biztos hogy fáj, ha rágörcsöl valaki és ezért tudat alatt összeszorítja a hüvelyizmait. Engedd el magad és élvezd az erotikát :)

2019. aug. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mert előtte voltam már játékszereim, folyamatosan tágultam.
2019. aug. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szűzek vagytok!
2019. aug. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen,elszakadt
2019. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a csajommal nem. Másodszorra éreztem viszont. Igaz, akkor próbáltuk vibrivel.
2019. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem.
2019. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem se szakadt át. Tudta hogy szűz vagyok, és finom volt velem. A nyelvével amugy is nehéz lett volna átszakitani. Majd a sokadik alkalommal szakadtam át. De akkor meg kértem hogy hozza a felcsatolhatóst!
2019. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!