Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az lehetséges, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy egy leszbikus egyszer csak hetero lesz?

Figyelt kérdés

Már középiskola óta tudom, hogy leszbikus vagyok, csak a lányok vonzottak mi drn értelemben. Pasikra rá sem tudtam úgy nézni, a gondolatától is hányingerem lett.


Nem is volt semmi tapasztalatom férfiakkal, viszont most pár hónapja egyedülálló vagyok és egyre többször van úgy, hogy ránézek egy fiúra és elfog egy ilyen furcsa vágyakozás szerű érzés. Pillanatnyilag azt érzem, hogy szívesebben lennék egy pasival, mint egy nővel. Normális ez? Mi van velem egyáltalán?


És már 24 vagyok, nem kiskamasz, hogy csak úgy hirtelen megváltozzon a szexuális orientációm.


2019. szept. 20. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Lehetséges. Az ember szexualitása elég plasztikus, lehet hogy mindig is biszex voltál, csak valahogy nem ismerted ezt fel magadban. A két véglet közt (szigorúan homo és szigorúan hetero) egy csomó állapot van, a "kíváncsi homoszexuális" (inkább homoszexuális egy-egy néha becsúszó hetero kalanddal, ami lehet hogy max egy csók) egy teljesen valid állapot és a kíváncsiság kikristályosodhat életed során bármikor.
2019. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Tudom, hogy amit most mondani fogok azt sokakat kiborít majd. De azt gondolom, hogy amit érzel teljesen normális!

Merthogy a melegek között, sokan vannak olyanok, akik csak össze vannak zavarodva.

Ki próbálnak ezt az azonos nemű emberrel, és rádöbbenek, hogy ez így mégsem az igazi.

Tudom, most azt gondoljátok utálom a melegeket. De ez nem így van!

Sok meleg barátom van! Kérdezd meg akármelyiket, azt fogja mondani, hogy sokan vannak olyanok akik csak tévelyegnek.

Próbálok úgy fogalmazni, hogy ne legyen félreérthető. Mert ezzel nem azt akarom mondani, hogy a leszbikus korszakod egy tévedés volt. Dehogy! Csak rájöttél arra, hogy ez nem az amit te keresel. Ez nem te utad.

És ez normális!

Én azt gondolom, még a leszbikusok között is vannak akik átmennek ezen a mit most te érzel. És azok a „valódi” leszbikusok akik visszatérnek a lányokhoz.

Neked most rá kell jönnöd ki is vagy te valójában!

De a lényeg az, adj egy esélyt a férfiaknak is!

Mert hidd el nem minden férfi gonosz.

2019. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó azért nem teljesen. Lehet hogy rájött hogy igazából biszex, de ha valaha vonzódott a lányokhoz szexuálisan, érzelmileg akkor biztos hogy nem hetero, függetlenül attól hogy lesz e még kapcsolata lányokkal vagy már csak fiúkkal.
2019. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Az ember szexualitása képes változni a környezeti hatásokra (élményekre, behatásokra), de az alapjai ilyen idős korra már bőven megvannak. Inkább alapból biszex voltál, csak a férfiak iránti vágyat, érzéseket tudat alatt elnyomtad magadban. Ha a lelki vonzalom mellett testi vágyat, szexuális izgalmat is kiváltanak a férfiak, akkor biszex vagy.
2019. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Mert biszex vagy es elkezdett erdekelni milyen lehet egy ferfival
2019. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehetséges. Ideje lenne felvenni a szótárarokba a biszex szót. Mindig is biszex voltál csak most engeded felszínrr. Lehet menni a biszex kategóriába a sorstársaidhoz.
2019. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utosó: nem így van, mert eddig egyértelműen és kizárólag csak lányok tetszettek. Nem folytottam el magamban semmit.

Most meg csak fiúk tudnak megtetszeni.


Nem értem, mi a franc ez? Ha most előadnék még egy coming out-ot, ezúttal heteroként, mindenki hülyének tartana.

2019. szept. 21. 12:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Most nem tudsz olvasni vagy hülye vagy? Attól hogy eddig lányos időszakod volt még benned volt a biszexualitás, ami most jött elő. Később biztos lesz még lányos időszakod, biszexeknél gyakran változik. De erről a biszex kategóriában bővebben és személyes tapasztalatokból tudnánad mesélni a biszex társaid.
2019. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De hogy zajlik ez? voltal mar pasival? vagy meg sosem, es csak kivancsi vagy? honnan tudod hogy elvezned?
2019. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy rájön, hogy nem minden férfi gonosz? A szexuális orientáció nem ezen múlik. Volt nekem is több csalódásom már férfiakban, de attól még nem lettem leszbikus, ez nem ezen múlik.
2019. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!