Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Maszkulin leszbikusok vonzzana...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszkulin leszbikusok vonzzanak férfiak helyett?

Figyelt kérdés
Ha a férfias, maszkulin (gondolok itt kinézetre és viselkedés egyaránt) lányok tetszenek,akkor miért nem pont a férfiak vonzanak..?

2019. szept. 20. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%
Biszex/látens heteró vagy. Minden magát leszbikusnak mondó, de a pasinak kinéző "nőkre" bukó egyénnel ez a helyzet.
2019. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%

Az sem könnyű, hogy nekem meg a kifejezetten testépítő / fitneszező izmos csajok jönnek be!

De nagyon :)

Nem volt ez mindig így, de egy jó ideje így van…

2019. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12. Akkor hasonló cipőben járunk! :)
2019. szept. 21. 13:34
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

Látens hetero ...ilyenről se hallotta még..de van benne valami. Én is ilyen vagyok egyébként mint te kedves kérdező.

De szerintem azért,mert így a kettő nem keveredik (bár érdekesmód a feminin fiúk nem vonzanak), és egy fiús lányban is ott van a Nő,hiába nem látják egyesek.

2019. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én se hallottam még ilyet hogy latens heteró... Igazából tényleg a fiús lányok vonzanak tehát nem hinném hogy heteró lennék
2019. szept. 22. 21:14
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagy latens hetero 🙄


Ilyet állítani kb azzal van egy szinten, mintha azt mondanád, hogy ha valaki egy gyerekes felnőttbe szerelmes, az latens pedo.

Latens heteroszexualitas meg nem is létezik semmilyen kontextusban,nem hogy ebben...

2019. szept. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%

A kedves válaszolóktól, illetve a kérdezőtől kérdezném, hogy esetleg mi a véleményük a transz férfiakról, akik mondjuk nem estek át nemi korrekciós műtéten, de mondjuk a mellkas korrekción igen. Hozzájuk hogyan viszonyulnátok elméletben? Vonzana ha bejön a személyisége és a külseje, vagy esetleg kizáró tényező lenne hogy transznemű ferfi?


Előre is köszi a válaszokat! :)

2019. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szia! Üziben szívesen kifejtem neked :)
2019. szept. 29. 21:15
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom engem az vonzz a butch csajokban, hogy mernek nem heterónak kinézni.


Az az önbizalom, hogy vállalja magát nyíltan, meg hogy nem is próbálnak a pasiknak tetszeni csak nőknek.

2020. jún. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!