Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez belefér egy barátságba?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér egy barátságba? Leszbikusok, nektek ez nem furcsa?

Figyelt kérdés

Van a pasimnak egy leszbikus lány barátja akivel elvileg puszival köszönnek egymásnak ha találkoznak, bár évente kétszer látja csak. A lány kezdeményezi elvileg. Simán el tudom róla képzelni, hogy akiket régen ismer, azokkal ezt csinálja.

De egy leszbikus lánynak nem furcsa egy pasit megpuszilni, akkor is ha arcra puszi? Vagy nekik az olyan mintha lányként én puszilok arcon egy másik lányt?

Engem is bemutatott a leszbikus lánynak, velem kezet fogott és úgy mutatkozott be. Engem azért nem puszilt meg gondolom, mert akkor látott életében először...

(Azóta nem találkoztam vele, azóta a párom se látta a lányt mert kicsit messze lakunk egymástól és mindig csak akkor van találkozó ha a lány jön, a párom sose megy hozzá)


Egy leszbikus nő-hetero férfi barátságba belefér a puszi? 6 éve ismerik egymást a párommal... másokkal is találkozgat a csaj de másokkal nem tudom milyen, szerintem azokkal is olyasmi mint amit leírtam itt is.


2019. szept. 14. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ hány évesek vagytok. A tinik nem nagyom pusziszkodnak de a harmincasok között gyakoribb, akkor is ha két ellenkező nemű heteroról van szó. Én ebbe nem látnék bele semmit, ha barátok akkor nem számít hogy ki hetero/homo stb. Attól hogy a csaj leszbikus nem kell undorodnia a férfi közölségtől (mint a puszi pl, vagy egy ölelés) szimplán szerelmileg/szexuálisan nem ez jön be neki. Én pl ölelkezek fiúval-lánnyal egyaránt, de ez egy szimpla baráti gesztus.
2019. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én huszonéves vagyok, a barátom és a lány harmincasok.
2019. szept. 14. 23:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam belefér. Nincs sok férfi barátom, de velük arcra puszival üdvözöljük egymást. Harmincasok vagyunk mind. Nem kell aggódnod, ahogy írod, ez valóban ugyanaz a szituáció, mint mikor te puszilsz arcon egy másik lányt üdvözlésképpen.
2019. szept. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem fér bele.


Vagy biszex vagy női testbe született pasi a "lány". Egy leszbikus nem barátkozik pasikkal.

2019. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Atyaég,elolvassátok mit írtok ki egyáltalán,meg hogy ki mit válaszol rá!?

Hogyne férne bele hiszen barátok!Attól hogy valaki leszbikus nem utálja a féfiakat(akit nem ért nagy trauma) nekem vannak fiú barátaim van hogy puszit adunk egymásnak arcra,vagy ölelés.A barátról beszélünk,tökmindegy milyen a neme.

2019. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Pfff, miért ne férne bele egy barátságba egy arcra puszi találkozáskor?! Egy féltékeny, önértékelési zavaros, hisztis lehetsz. Nem csodálom, hogy csak egy idősebb pasassal tudtál összejönni.
2019. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na és? Brezsnyev és Honecker sem voltak búzák attól, hogy lesmárolták egymást azon az emlékezetes képen.
2019. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
A csaj tutu biszex és a pasid kúrogatja, téged meg megetetnek ezzel a leszbikus dumával, persze. Itt is mindenki leszbikusnak vallja magát, aztán kibukik hogy 80% kefélt már pasival, azaz biszex, nem leszbikus. Egy tiszta leszbikus nem puszilgat pasikat.
2019. szept. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Én leszbikus vagyok ès viszonylag sok fiúval vagyok jóban. A többségével puszival üdvözöljük egymást, de olyanok is vannak akikkel ölelés is van. Egyrészröl, ök a barátaim. Semelyikünk nem akar a másiktól többet. Másrészt ez attól is függ, hogy ki- milyen típusú ember. Én pl szeretem ölelgetni/pusziszkodni azokkal akik szintén szeretnek így “köszönni” viszont vannak olyan emberek akiknek nem ez a “stílusuk” náluk nem szabad eröltetni.
2019. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
#8 Látszik, hogy egy magányos vesztes vagy, akinek életében nem voltak még barátai, mert fogalmad sincs egy baráti kapcsolat működéséről. Csak legalább maradnál csöndbe és ne adnád a lovat egy már alapból féltékeny, önbizalomhiányos nő alá (gondolok itt a kérdezőre).
2019. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!