Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi/bi lányok nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi/bi lányok nektek mi a lány ideálotok?

Figyelt kérdés

Össze jönnétek e egy olyan lánnyal aki tomboy (rövid haj,fiús lányos ruhák) és jár edzeni de viszont lelkileg általában lányos

és érzékeny?


Ti nektek milyen az ideális lány? Vagy mit néztek meg először egy lányon? A válaszokat előre is köszönöm :)



2019. okt. 13. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Legfontossabbak a szemek. Az sok mindent elárul.

Ezen felül nincs konkrét ideálom. De ha valaki edz és figyel arra, hogy ne zsírosodjon el, az mindenképp jópont ;)

A többi a kémián múlik.

2019. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Inkább a nőies nők jönnek be...de azért a személyisége a legfontosabb számomra illetve amit elöször megnézek a keze:)
2019. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Olyan, mint én. Vékony alak, nagy szilikon cicik, hosszú haj, szép fogak, barna bőr. Pont az ellenkezője jön be, annak amit írtál, belül inkább fiús legyen, ne nyafogjon.


Én csak bi vagyok.


[link]

2019. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5%

[link]


ő is jó :) én csak többesben szeretem a csajokat, kell a farok is :)

2019. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Nekem az a lényeg, hogy ha ránézek az illetőre, akkor egyértelműen meg tudjam állapítani, hogy lány. A rövid haj tehát nem feltétlenül kizáró ok. Lehet összejönnék egy olyan lánnyal, mint amilyet mondtál, de az ilyesmit inkább személyesen szeretem eldönteni. Néhány, a neten felsorolt tulajdonságból nem látom az illető jellemét.

Az ideálom egyébként egy olyan nő, aki okos, nyugodt, céltudatos, és nem az a "divatozós" fajta (értsd: nem szeretném, ha az lenne számára a napi legfontosabb kérdés, hogy mit vegyen fel, hogy néz ki. Az ilyentől kiráz a hideg). Külső mindegy, amíg nincs piercingje, vagy a gusztusos mértéken túlmenő tetkója.

2019. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

#5/5

Mi a baj a piercinggel? Vagy a tetoválásokkal?

Sok embernek nagyon is dob a külsején..

Ennyi erőből aki szemüveges/fehér bőrű őt is zárd ki a "listádból" :)

2019. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Fiús az ideál. Nem, nem jönnék össze olyannal, mint akit leírtál. Talán az összképet nézem meg legelőször, de a laza stílussal le lehet venni a lábamról.
2019. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Bármennyire is furcsán hangzik, én első sorban azt szeretem ha inteligens. De általában, a fiús, de hosszú hajú lányok tettszenek. (Csak mert perpill ilyen a crushom)
2019. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Imádom a barna, vörös hajú és kék szemű lányokat :3 Inkább a lányos lányok jönnek be és az olyan tomboyok, akiknek legalább vállig érő hajuk van(nem szeretem a túl rövid hajat). A lényeg igazából hogy értelmes legyen, tudjunk miről beszélgetni és meglegyen a kémia :D
2019. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%

Olyan aki nem biszex.


És nem is tolerálja a biszexséget.

2019. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!