Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok, nektek milyen a saját ideálotok külsőleg, ahogyan szeretnétek kinézni?

Figyelt kérdés
Persze akinek van. Írjatok kort és linkeljetek képet is. Szerintetek messze álltok ettől az ideáltól?

2019. febr. 22. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a szlávos kinézetű lányok jönnek be. 16L Nagyon messze...
2019. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

A nőies(ebb) és a tomboy közt ingázom, kb. kéthavi rendszerességgel.


De amúgy szeretnék vékonyabb lenni, bár így sem mondanám magam túlsúlyosnak (167cm/53kg).

Szeretem az elegánsabb ruhákat, a fehér illetve fekete ingeket, a szolid bőrcipőt és a zakót, nem vetem meg a nadrágtartót sem.

Emellett bőrdzsekit hordok skully sapival, átlagos farmerrel, ahhoz esetleg ing vagy feszülős atléta.

Nem, nincs "szeretnékbeszélniafőnökével" hajam.

Kb. mellig érő bozontom van és nem szándékozom levágatni, pedig jót tenne neki:c

Ha van valami motyóm, azt egy szolid, fekete nájkitáskában cibálom magam után, vagy addig tömöm a kabátom zsebeit hogy már terhesnek nézek ki.


Lényegében most leírtam a stílusomat, de ez az ideálom is egyben. Az utóbbi időkben próbáltam önmagamnak megfelelő rucikat felvenni.


21/L/L

2019. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Àtlagos testalkatom van (se nem vèkony, se nem husi), szeretnèk izmosabb lenni. Azèrt, hogy kerek fenekem legyen, homokòra alakom ès lapos hasam. :)


A hajam vàllig èrő, festett fekete, a szìnèt imàdom de olyan hosszù ès egèszsèges hajat szeretnèk amilyen Ariana Grande-nak van.


A melleim kicsik, ezzel nincs is semmi bajom, de lehetne feszesebb, formàsabb.


Àtlagosan öltözködöm, egyszerű pòlò, farmer, sportcipő. Szeretnèk nőiesebben kinèzni, magassarkùt hordani, èkszereket, sminkelni is jò lenne. Azèrt nem teszem ezeket mert kènyelmetlenek ès maceràsak. Pedig jò lenne, vàgyom a nőiesebb külsőre. :)

2019. febr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de én inkább arra gondoltam, hogy vizuálisan, ha van fotó netről egy olyan lányról/nőről, akire ti a stílusa alapján szívesen hasonlítanátok, esetleg törekedtek arra, hogy hasonlóan nézzetek ki stílusban, esetleg hajviseletben.
2019. febr. 23. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:
2019. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
d2m3klzcmjgreb.cloudfront.net/wp-content/uploads/2017/08/laura-prepon2.jpg
2019. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd alkatra én kb Christina Hendricks/Toccara Jones jellegű vonalakkal indulok úgyhogy az elől gombolós fazon az felejtős.


Hétköznap farmer, póló, kardigán, bakancs/tornacipő/balerina a jellemző. Időnként hordok ceruza szoknyát is, a bő viszont nem áll jól, akkora leszek benne mint egy ház.


Ideális esetben jó lenne ha a csípőmön meg a fenekemen lenne a plusz, mert mellben vagy kihívónak vagy kövérnek hat az esetek nagy részében. Jó lenne felvenni pl. vékony pántos, pánt nélküli felsőt is. Szal pl. Rihanna vagy Sommer Ray alkata lenne az ideális

2019. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Èn kb. ùgy nèzek ki mint a Dr.Csontban Bones :D
2019. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nöeies lányok jönnek be, és én is az vagyok. Olyan Mila Kunis szerü. Igazából nem állok messze töle, de 5-7 kg-ot fogynom kéne még hozzá. Eddig 3 már lement. Meg a hajam rövidebb, de nem sokkal. :)
2019. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!