Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek lehetséges a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges a szomszéd lányt meghódítani? (Kategória)

Figyelt kérdés

Van ez az új szomszéd lány, tudom hülyeseg de nagyon csinos és meg tetszett , ( 25 vagyok egyébként)


Volt valakinek valaha hasonló kalandja?


Hogyan kezdenétek bele az ismerkedésbe ilyen esetben???



várok ötleteket is.



2019. okt. 20. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdésként vinnék át neki sütit, bemutatkoznék, aztán elkezdenék vele beszélgetni :)
2019. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Új szomszédnál annyi a jó lehetőség,hogy tényleg vihetsz neki sütit vagy vmi és bemutatkozhatsz. Aztán nyilván beinvitál,tudtok beszélgetni. Első sorban jobb viszonyt kell ápolni. Ha új város neki,akkor mondhatod ha esetleg kell vmi segítség,esetleg keres vmi üzletet akkor szóljon neked,segítesz neki :)
2019. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Viszont hiába akarod meghódítani, ha heteró. Szóval előbb legyél kedves,segítőkész aztán ha már esetleg barátibb lesz a viszony köztetek onnan szerintem jobban tud alakulni a dolog,legalábbis könnyebb lépni.


Én is úgy megörültem mikor új lakók érkeztek,persze nem tudtuk kik, bíztam benne legalább egy fiatal csaj van köztük. De aztán egy család költözött egy kisgyerek van. Na mondom basszus :D

2019. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, viszont ha hetero akkor meg nem. Közeledj hozzá ugyanúgy mintha nem szomszéd lenne, beszélgess vele, ismerd meg és meglátod.
2019. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja igen :) én nem gondoltam hogy ennyire meg fog tetszeni egy szomszéd lány szóval emiatt zavarban is vagyok, volt már lánnyal csalódásom előtte, ezért pont nehezen nyitok. Még be se mutatkoztam neki mikor ide költözött szóval tok ciki a helyzet, persze azóta már köszönünk egymásnak meg ilyenek :) olyan nyitott normális csajszi.

Ezért is vagyok kíváncsi mik lehetnek az esélyek , persze lehet veszett ügy , szóval valószínűleg az is ... de milyen romi lenne már? ??? ^^

2019. okt. 20. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
7%
Remélem hetero és a fiúkat szereti. A leszbik már megfertőzik a normális embereket is...
2019. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6-os, én meg remélem hogy leszbikus. Nehogy már csak a heterok élhessenek boldog párkapcsolatban...
2019. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!