Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A Pride-ra olyan emberek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pride-ra olyan emberek is elmehetnek, akik heterók, de fel akarják hívni arra a figyelmet, hogy a homofóbia rossz dolog, és mindenkit elfogadnak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 5. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
A pride egy undorító provokáció és soha a büdös életbe semmit nem érnek el vele. Meg lehetne csinálni, hogy "Melegek! Szavazzatok rám, és ha rám szavaztok a parlamentben a melegházasságért fogok dolgozni.". Eddig enm jutottunk el. Addig igen, hogy minden évben műfaszokkal táncolva megbénítsák a fél belvárost
2017. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%

"minden évben műf..."

Fantasztikus ez a trágárságszűrő! És hogy kijátszod, pedig azért van, mert nem mindenki kedveli a trágárságot, köztük én sem.

2017. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Miért zavarja a pride a heterókat?
2017. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Bárki csatlakozhat a felvonuláshoz.
2017. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, hány hetero csatlakozott a melegekhez, biszexuálisokhoz és leszbikusokhoz, de én is csatlakoznék szolidaritásképpen!

Azért őket is megillet minden jog, oegyen az házasság stb...

2017. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Én elfogadom a melegeket, de a Pride-dal szemben nekem is vannak fenntartásaim. Szerintem nem egy felvonuláson tudod megmutatni, hogy elfogadod őket, hanem akkor ha ugyanúgy bánsz egy meleggel, mint ahogy egy heteróval bánnál (nyilván itt nem párkapcsolatra kell gondolni meg ismerkedésre, hanem alapvető emberi kapcsolatokra, beszélgetésekre, kommunikációra stb). Szerintem a toleranciát nem egy felvonuláson kell megmutatni, hanem a hétköznapokban.
2017. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem. A heterokat helyben kivégzik tarkólövéssel.

A többeik mind oltást kapnak, amiben ott a homokosság génje.

2017. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Miért is kellett engem lepontozni? Mert az írtam el kell fogadni a melegeket?
2017. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Crisopher: Azért pontoztak le, mert nem érted a Pride lényegét.

Elfogadod a melegeket de szerinted nem ez oldja meg a problémát. Nem is azt várja el az LMBTQ közösség, hogy ez megoldja, ez a figyelem felhívása a problémára.

Tudod amikor egy ilyen eseményre egy ember azzal a szemmel tud nézni, hogy 1. nem érdekli, 2. egy színes bulinak tartja (jó értem, hogy vannak akiket a túltolt szexuális hangulat taszít, még heterók esetén is, bár akkor minden nyári fesztivál taszító kéne, hogy legyen, főleg a Sound), 3. képes megérteni, hogy ez simán a paródiája annak aminek a melegeket látják sokan akkor értünk oda, hogy ez nem zavarja az adott embert. Akkor tényleg nem érdekli, hogy ki meleg, ki nem, ki kivel bújik ágyba.


Amíg viszont a Pridenak is rendőri biztosítással kordonok közt kell megtörténnie, ezzel is kihangsúlyozva, hogy ők mások, ők korlátok közé kell szorítani, addig van baj, és addig van létjogosultsága.

És amíg az utcán egy meleg pár akik akár nyakig öltönyben, konszolidáltan felöltözve, még csak nyilvánosan nem is csókolózva, de kézen fogva sem sétálhatnak úgy, hogy ne kapjanak furcsa tekinteteket, vagy egyenesen direkt beszólásokat, addig kell, mert addig bizony az orra alá kell dörgölni a bigott homofóboknak a félelmeiket, pont abban a formában, ahogy azt ők elképzelik, hadd érezzék magukat pont ugyanolyan kellemetlenül és megbántva, mint egy meleg pár amikor összesúgnak mögöttük.


És most jöhetnek a bigottak lepontozni engem is. :D

2017. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Alex Fly ***** válasza:
54%

Nos, akkor lehet lepontozni.

Ugyanis én egyáltalán nem tartom magam melegnek a legcsekélyebb mértékben sem, sőt keresztényként elutasítom a homoszexualitást, mint ami bűn Isten szemében.

De ennek ellenére alkalomadtán igenis kimennék a Pride-ra, együtt felvonulni azokkal az embertársaimmal, akik ugyan az én értékrendem szerint nem kimondottan követendő módon élnek; mindenesetre ez semmiféleképpen nem adhat okot arra, hogy emiatt bármiféle agressziónak legyenek kitéve. Éppen ezért inkább velük vállalok közösséget, mint az ellentüntetőkkel.

2017. jún. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!