Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » "Csajos" lány is lehet leszbikus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csajos" lány is lehet leszbikus?

Figyelt kérdés
Én úgymond a másik táborból nyergeltem át (elég későn, 30 évesen coming outoltam), és a lányok, akikkel eddig megismerkedtem, valahogy nagyon pasisnak tűnnek nekem. Nem is tudom, olyan kemény, öntudatosnak, még azok a lányok is, akiknek nincs rövidre nyírva a sérójuk. Én inkább egy törékeny, szexisen, nőiesen öltözködő és viselkedő lányra vágyom. Mennyi esélyem van erre?
2019. okt. 25. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Vannak ilyen leszbikusok is, én belsőre inkább lányos, külsőre pedig a nagyon lányos és a nagyon fiús között vagyok 🙂 a csajos lányokról nem mindig lehet megmondani hogy a lányok tetszenek neki, és simán lehet náluk esélyed, ha sikerül megismerkedned eggyel 🙂
2019. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Lehet.
2019. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt még szerencsém nőies leszbikushoz.
2019. okt. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Vannak, csak azok nem egy magadfajtával fognak összeállni, akit 30 éves koráig szétdugtak,szopattak.
2019. okt. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
#4 Hiába vagy férfigyűlölő,a stílusod egy az egyben olyan,mint egy kamionsofőr " kannak".
2019. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
A stílus nem változtat a tényeken.
2019. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
#6 Csak furcsa,hogy felveszel egy alpári,férfias stílust,miközben ennyire elítéled a férfiakat és azokat,akiknek bármilyen közük van hozzájuk.Maga vagy az antinőiesség.
2019. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Én egy nőies leszbikus vagyok..es egy cseppet se zavar hogy 30 évig kivel volt meg kivel nem
2019. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Szia! Szerintem van rá esélyed, kérdező, csak nehezebb lesz egy ilyen lányt találni. Én nagyon nőies lány vagyok és a szintén nőiesek tetszettek mindig. De a világ egyik legnehezebb dolga így párt találni😁. Talán az általad ismertetett öntudatosság és határozottság ilyenkor a hasznomra válna, ha létezne bennem😁. De sajnos még visszahúzódó, szégyellős is vagyok. Na meg a másik, amit az előttem szólók is említettek: ha nőies vagy, nincs rád írva, hogy leszbikus vagy.😐

Ha nem zavar, hogy fiatalabb vagyok, írj nyugodtan.

20/L

2019. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!