Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek fontos, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek fontos, hogy valamiben feltudjatok nézni a barátnőtökre vagy inkább az az imponáló, ha a párotok néz fel rátok?

Figyelt kérdés

2019. nov. 7. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő. Egy egészséges kapcsolatban erősíted és támogatod a másikat, tehát ez oda - vissza megvan. Nem akarom lenyomni, vagy jobb lenni nála, hogy az imponáljon, ha ő néz fel rám csak, ez nem egy verseny! Úgy gondolom akkor boldog egy kapcsolat, ha él az egyensúly
2019. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1#-es: Ezzel én is így vagyok és azt tartom ideálisnak,amit leírtál, viszont én úgy tapasztaltam, hogy eddig hajlamosabb voltam mindig én "csodálni" jobban a másikat. Érdekel ki,hogy van ezzel.
2019. nov. 7. 08:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hajlamos vagyok én is erre. :)

Kezdj el valamit kreatívkodni, ami erősíti a te belsődet is -magadnak! Ha rátalálsz valami hobbira, az sikerélményt ad, így nem leszel annyira “nemtörődöm” ( vagy nem is tudom mi lenne erre a legmegfelelőbb kifejezés, de remélem érted így is ) a saját értékeiddel.

Pont jó időszak jön ezekhez, például én is elkezdtem valami újat, aztán meglátjuk :D

2019. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindig én szerettem jobban, csodáltam, mert gyönyörű, számomra tökéletes volt. Amiatt viszont jobban szeretem ha ő néz fel rám amit elértem, vagy (ilyen volt is) fizikailag voltam bőven erőfölényben, és szerette hogy bármit megoldok, akár vele a karjaimban.
2019. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Is is, mindkettő ugyanolya fontos
2019. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk,hogy is is.

Nem vagyok az a tipús aki irányitja a kapcsolatot de nem is vágyok olyanra aki írányít.

Így mind 2en felnézhetünk a másikra valamiért. Van amiben ő a jobb és mondjuk felnézekrá,hogy ezt milyen jól,talpra esetten csinálta.

És van amikor én csinálok valamit teljesen jól,amiért elismer.

2019. nov. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Latestday ***** válasza:

Ha nem tudok felnézni a páromra, egy idő után üresnek érzem a kapcsolatot,unalmassá válik. Ezek lehetnek apró dolgok is,cselekedetek, tulajdonságok,kreativitás...de fontos,hogy megtaláljam a másikban azokat a tulajdonságokat,amik fontosak számomra.


És az is fontos,hogy Ő is tiszteljen engem, felnézzen rám azért,amilyen vagyok, ahogy csinálom a dolgokat,élem az életem. Ilyenkor érzem,hogy fontos vagyok neki,szeret,és biztonságban érzi magát.

2019. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!