Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van e köztünk, ismertek e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e köztünk, ismertek e poli bi vagy leszbi lányt?

Figyelt kérdés

Olvastam egy érdekes cikket róla és...

[link]



2019. nov. 7. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egyet. Bepróbálkozott nálam, de rögtön utána tette, hogy a barátnőjét nem zavarja. Hihetetlenül kiábrándító volt ez a rövid párbeszéd.

Nem vagyok jó véleménnyel erről.

2019. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Ezt csak úgy kimásolom a cikkből a #2-nek.


"Egyébként tegyük azonnal hozzá, hogy nem minden biszexuális él nyitott kapcsolatban. És nem minden nyitott kapcsolatban élő ember biszexuális. Ez a két dolog néha együtt jár, mint Lucánál meg nálam. De vannak hetero polik, és biszex monogámok is."


" Ismerek egy leszbikus poli párt, most vállaltak közösen gyereket. Ott mondta az egyik, hogy nagyon hálás a párja másik barátnőjének, mert ha tőle jön haza a felesége, akkor mindig fel van töltekezve, ki van virulva."


Mily meglepő, leszbikusokról is van szó a cikkben.

2019. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyi jött le nektek, hogy most bi vagy leszbi :/ ?
2019. nov. 7. 16:19
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem igazán definiálom magam így -úgy általában sehogy nem definiálom a nemi identitásom, mert minek-, de azt hiszem, hogy ebbe a kategóriába tartozom.
2019. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biszex lány volt, akit ismertem ilyen. Poliamor... Mellettem egy fiúval volt együtt. Nem maradtam benne ebben a kapcsolatba. A fiú sem. És bárki lehet, nem csak biszex. Lehet ilyen hetero és meleg ember is. Szimplán sérül mindenki egy ilyen kapcsolatban. Leginkább a 3. személy.
2019. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos le leszek pontozva.

Szerintem ha a felek ezt le tudják tisztázni előre és talál magához hasonlót semmi baj nincs.

Ismerek poliamor leszbikus párt,évek óta megvannak.

Egyébként az ember sem monogám,hanem poligám,csak a társadalmi normáink ezt fogadják el,ha valaki monogám.

Mielőtt bárki is megtámadna,olvasson utána ebben a témában,érdemes.

Az hogy valaki meg tud maradni egy monogám kapcsolatban, az szerintem igenis nagy szó tud lenni,aki pedig poliromantikus és vállalja is ezt,szerintem a mai erkölcsösség fényében is nagy szó.

2019. nov. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Engem akkor csak az érdekel, hogy az állatok között miért lelhető fel monogámia? Ha még az ember is poli.
2019. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ember egyébként tényleg inkább poligám beállítottságú. Vegyük példának a bonobo csimpánzokat, akik a legközelebbi rokonaink. Na ők aztán tudnak élni szexuális tekintetben.

Olvastam a belinkelt cikket és érdekesnek tartom. Tényleg egy jó szemléletet követnek, ami egy monogám kapcsolat szempontjából is építő jellegű lehet.

Én ismertem egy poli leszbikus párt. Jó ideig jól működött köztük minden, de már szét mentek. Persze az okokat nem tudom. Talán más felé ment az életük. Nem biztos, hogy a poliság miatt lett volna.

Szerintem ez csak akkor működik ha a felek kellően érettek érzelmileg, korrektek és önmagukkal rendben vannak. Ezt ész nélkül nem lehet csinálni, mert akkor lesz sérülés a vége.

2019. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Az 5. válaszoló vagyok, mint írtam én ilyen életet élek, de ezt "az ember alapvetően poligám" szöveget egy izzadságszagú, kényszeredett önigazolásnak látom. Miért kellene kifogásokat keresnünk a magánügyeinkhez?
2019. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egy leszbikus pl pont lesz*rja a társadalmi elvárásokat. Én magam meg a párom miatt vagyok monogám. Nem is gondoltam sose, hogy nyitott kapcsolatban, vagy több barátnővel együtt ez jobban működne.

És TÉNYLEG nem társadalmi elvárás miatt. Férfiak körében több olyat ismerek, aki titokban szeretőt tart. Ez persze előfordulhat nők között is, de azért én kevesebb ilyet látok. Ha már mindenképp itt fajokra meg evolúcióval húzunk párhuzamot, akkor én inkább azt mondanám a férfiaknak van nagyobb hajlama erre, tekintve, hogy "szórják a magvaikat". De nem látom mentségnek ezt se. Van aki ilyen, van aki nem. Nekem viszont senki ne mondja, hogy ez rám is igaz, ha egyszer nem így van.

2019. nov. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!