Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Van köztünk olyan férfi/nő ( esetleg ismertek. ) aki személyi edző segítségével sem tudta növeszteni, izmosítani a vádliját?

Nem olyanra gondolok hogy otthon edzett és nem látott fejlődést, hanem aki személyi edzővel edzett!

szept. 4. 13:54  Privát üzenet  

A válaszok

A vádlit életünk mindennapján keményen megterheljük. Az egész súlyunkat cipeli ... így ha igazi fejlődést akarsz látni nagy gyakorisággal nagy megterheléssel kell edzeni. A heti 2, kicsit emelgetem a sarkatam 20 kgmal a kezemben nem jelent semmit sem.

Ezek nem az én gondolataim vagyis hiszek bennük, de nem én fogalmaztam meg, hanem Tom Platz "The Quadfather" :D , aki kifejezetten a lábairól híres, így szerintem nem mond hülyeségeket ebben a témában.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 4. 15:17 Privát üzenet

Sztem ez genetika kérdése.

Edzésen többen vagyunk lányok és van akinek a 2 év alatt izmosabb lett a vádlija, pl nekem is, de van akinek semmit nem változott, pedig egyformán edzünk.

17L

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 6. 07:34 Privát üzenet

A személyi edző se tud csodát tenni.

A vádlid tapadását nem tudod megváltoztatni.

Az izomtömeget tudod növelni tudsz esetleg zsírt felszedni vagy szálkásítani és ilyenkor a vádlid is változni fog.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 19. 12:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit eszik naponta egy 95 kg-os, hetente háromszor edző férfi?
Akiknek személyi edzőjük van! Mennyibe fáj ez nektek havonta? Megérte/megéri, vagy hamarosan búcsút veszel?
Olcson ferfi edző ruhakat hol lehet szerezni?
Edző férfi barátnője azért megy másik edzőhöz edzeni, mert a párjával nem a tornázásra koncentrálnának a teremben?
Mennyire gyakori, hogy személyi edzőnőknek férfi "tanítványuk" van?
Dombóváron, melyik edző/fitnesz terem a legjobb?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!